Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik bűnnek tartják az abortus...

Akik bűnnek tartják az abortuszt, azok szerint bűnös az anya, az apa, az orvos és mindenki, aki részt vett benne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Teljes mértében igen mindenki bünös aki ezt nem elllenzi.Kivéve ha a babának valami gyógyithatatlan betegsége van!
2011. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki, aki közreműködik a gyilkosságban. ''Anya és apa'' halálra ítélik, az ''orvos'' (hóhér) meg kivégzi az elítéltet. Mégis mi volt a bűne? Szemét egy dolog...
2011. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is elítélem az abortuszt,mert a mai világban már számtalan lehetőség van a védekezésre.Akárhogy is nézzük szerintem ez gyilkosságnak számít.
2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Én nem ítélem el. Ha nem megfelelőek a körülmények egy baba felneveléséhez nem kell megtartani. Nekem 2x volt. Tudom, hogy jó döntés volt anno nem megtartani őket. Most van 1, lehet lesz több is. De most már alkalmas vagyok szülőnek, meg tudok adni neki mindent amit kell.

Ha bizonyos népfajta vagy minek nevezzem alkalmazná, biztos nem lenne ennyi segélyen élő, vagy éppenséggel szegényen, éhinségben, bután ( mert nincs pénz iskolára ) stb felnövő gyerek...

2011. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mások felet ítélkezni nem bűn? Én nem ítélkezem,de nem is támogatom. Nekem soha nem volt,sajnos még nem sikerült teherbe esnem,lombik programra kell járnunk. Ez az én gondom,másoknak más problémája lehet... Fogamzásgátlás helyet azért persze ne ezt használja senki!!!
2011. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is bűnösek! Valamelyik nap láttam a youtubon élőben milyen az abortusz. Hát le kéne minden nőnek vetiteni, szerintem akinek van szive, az biztosan meggondolná magát, látván, ahogy a kisemberkét, pont olyat mint te vagy én csak piciben, darabokban szivják ki a nőből. Végigbőgtem az egészet, számomra ez gyilkosság, és azt hiszem sokan vagyunk még ezzel igy. :(
2011. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!