Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rá esély? :O (rövid)

Lehet rá esély? :O (rövid)

Figyelt kérdés

Nos a barátnőmmel igen hevesen egymáson voltunk, Ő is szűz volt még, Én is. Betettem neki, de csak 3 ki-be húzás volt, mert mondtam, hogy álljunk le, ugyanis nem volt nálunk gumi, nehogy gyerek legyen belőle...

Nem élveztem el, pusztán attól a nagyon kicsi előváladéktól, ami a péniszemen lehetett teherbe eshetett, vagy szinte nincs is rá esély?

A menstruációja 3 napja múlt el, ha ez mond valamit.

Előre is ksznm a válaszokat!


2011. aug. 19. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen-igen kevés esély lehet rá, hogy terhes a barátnőd. És nem a 3x ki-be huzogatás miatt, mert ha mindezt peteéréskor teszitek, (mensturáció után kb. 14 nappal) akkor az előváladék miatt jóval nagyobb lenne az esély, mint a mensi után 3 nappal.


De!! Azt tudnod kell, hogy igaz, nagyon-nagyon ritka, de van olyan, akinek a peteérése a menstruáció körüli napokra esik, és nem pont a két vérzés közé.


Tehát fentiek alapján olyan 0,5 % esélyt látok kb. a terhességre. Szerintem nem kell félni.

2011. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ne izguljak rajta? Szinte nincsen rá esély, hogy terhes legyen?
2011. aug. 19. 00:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Szinte nincs. De a lehetőséget nem kell teljesen elvetni, mivel - a barátnőd tartozhat ama ritka nők közé, akinek a peteérése pont a menstruáció körüli napokra esik. De reméljük nem így van, és ez tényleg elég ritka, de van ilyen!
2011. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aha. Értem. Hát remélem, hogy ennyitől nem lett terhes, mert az nagyon rosszul jönne....

Izgulni sem érdemes miatta?

Jajj valaki nyugtasson már meg.:/ :D

2011. aug. 19. 00:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Te figyu! Az előző kettő már leírta, meg meg is nyugtatott. Most nem tudsz olvasni, vagy mi van?!


Az esélye kicsi, de van rá esély!!!

2011. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagydcsak, biztos kínaiul írtam. :)))
2011. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jólvan, bocsi, csak kicsit ideges vagyok.:)
2011. aug. 19. 01:02
 8/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért egy kicsit izguljatok. Hiába kicsi az esély, ha terhes lesz, akkor 100%-osan lesz terhes.

Egyébként nem onnantól kell számolni, hogy mikor múlt el a vérzése, hanem onnantól, amikor megjött. Mondjuk ha 5 napig tartott nála, akkor 5 + 3, a 8.-ik napon voltatok együtt. A spermium eléldegél mondjuk 2 napig a barátnődben. Már a 10.-ik napnál járunk. És az már nincs messze a peteéréstől. Ha mondjuk neki nem pont a 14-ik napon van, hanem egy-két nappal korábban, akkor nagyon-nagyon közel vagytok, és a heves összeborulás még akár ki is válthatta nála az ovulációt. Majd akkor nyugodjatok meg, amikor megjön a következő vérzése rendesen.

2011. aug. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
lefeküdtetek, megjött neki és három napja múlt el, vagy három napja elmúlt és lefeküdtetek?
2011. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Három napja múlt el, és lefeküdtünk.
2011. aug. 19. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!