Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes így, ugye?...

Nem lehetek terhes így, ugye? Február végén együtt voltam a barátommal a menszeszem előtti napon, védekeztünk, kiszakadt a gumi, de nem ment el, azonnal kivette mikor éreztük hogy elszakadt. Másnap megjött a menszeszem, teljesen normális volt.

Figyelt kérdés
Utána a következő menszeszemig nem voltunk együtt, ami csak 1 napot késett, viszont kicsit kevesebb volt az átlagnál. Az elején barnázás volt, aztán jött rendesen, csak kevesebb a megszokottnál, és ez furcsa. Semmi tünetem nincs. Ugye nem vagyok terhes?
2009. ápr. 15. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem vagy az! 100%. Nyugi :)
2009. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tutira nem vagy!
2009. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam, hogy nem vagyok az, csak sokszor megfordul a fejembe a kevesebb menszesz miatt. Megnyugodtam. Köszi
2009. ápr. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!