Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant használok, és...

Utrogestant használok, és nagyon kifolyik, nagyon sok fehér, krémes izé van a betétemen. Ez normális, vagy nem teszem be elég mélyre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális, nálam is ugyan ez van, sőt nálam 2. baba és az 1. babával is ugyan így volt, szóval szerintem jól használod.
2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi :) És gratula a gyerkőcökhöz :)
2011. aug. 23. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
mire hasznalod az ultrot? miert irta fel a doki??
2011. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem, annak megelőzésére. Miért, az számít a kérdés szempontjából?
2011. aug. 23. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sumergo ***** válasza:

Ami kifolyik, az nagy részben a megolvadt kapszulatok, az pedig nem tud felszívódni, mindenképp kifolyik. Ne aggódj, a lényeg felszívódik belőle, mielőtt kifolyna!


29+1 hkm

2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a szájon át szedhető változat? Nem kötözködés, tudom, hogy a doki írta fel, csak nem értem miért nem a szájon át szedhető kapszulát írják fel minden esetben, sokkal egyszerűbb szerintem.
2011. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
100%

A szájon át szedhető ellenérvei:


1. Sokkal rosszabb a gyomor-bélrendszerben a felszívódása a progeszteronnak, mint ha nyálkahártyán szívódik fel, tehát ugyanolyan dózis esetén kevesebb hasznosul.


2. Nagyon sokaknak gyomorproblémát (hányás, gyomorfájdalom) okoz a szájon át szedett progeszteron, a hüvelyben alkalmazott szinte senkinek nem okoz allergiát.


Kicsit több "cucc" folyik ki alulról, de a lényeg bent marad, napi 2 tisztasági betéttel sima ügy.

2011. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem igazából nem zavar a használata, meg a betét se nagy ügy egyáltalán, csak azon aggódtam, hogy esetleg mélyebbre kéne betenni valahogy vagy ilyesmi. De a fentiek alapján már nem aggódom :) Úgyhogy köszi mindenkinek
2011. aug. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!