Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességnek lehet olyan...

A terhességnek lehet olyan jele, hogy fájdogál a hasam alja meg a derekam mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés

Most csak úgy szurkál.Korábban görcsöltem mikor megjött.

Ma vagy holnap kéne megjönnie.


2011. aug. 23. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mikor terhes lettem, akkor a nemvárt napja körül szúrt a pocakom, kicsit görcsölt is a hasam, de nem olyan erősen, mint amikor meg akart volna jönni.

Hasonló fájdalom volt, mint mensikor, így azt hittem talán meg is jön, de végül baba lett belőle. :)

Úgyhogy ezek alapján lehetsz terhes, de nem 100%, hiszen ebből még mensi is lehet.

Ma vagy holnap már tesztelhetsz!

2011. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!Olyat is érzek mintha folyna valami de semmi nincs.Érdekes érzés.
2011. aug. 23. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez van terhességnél: pont, mintha meg akarna jönni, de nem gyengén, hanem tök erősen, és úgy érzem, mintha folyna valami - de nem... :)
2011. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet baba is és mensi is.

Nem okoskodni akarok, távol áll tőlem, de elmondom: több mint 6 évig próbálkoztunk, és egyet bizton állítok: úgy jött össze, olyankor, amikor mindenre gondoltunk, csak arra nem, hogy terhes leszek: rengeteg munkahelyi stressz, magánügyben minden hétvégénk betáblázva.

Ebben a hónapban a párom mondta aznap, amikor meg kellett volna jöjjön, és nem jött, hogy terhes vagyok. Kinevettem. Mondtam, fáj a hasam, meg fog jönni, aztán nem jött meg (még, de van 2 + tesztem)(és a hasam azóta is fáj, mintha meg akarna jönni)

2 nap késés után vásároltam teszteket, addig meg se fordult a fejemben, kirándultunk, és bírtam...

Utólag bevallotta, hogy neki az tűnt fel, hogy én ugyan mondtam, hogy fáj a hasam, de a pms-es hisztiim elmaradtak :o)))) (ezen azóta is jól szórakozom)

Úgyhogy nem tudom, nem vagyok én tapasztalt a terhességben, de a terhességvárásban igen, és állítom: ha nem figyeli az ember a teste minden rezdülését, hogy mindenben tüneteket keres, akkor sokkal kevesebb stresszt produkál önmagának, megnövelve az esélyét a terhességre.

(mióta próbálkoztok?)

2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, teljesen igazad van:)

Én amikor terhes lettem, 15. hónapja próbálkoztunk. Előtte folyamatosan késett, terhestüneteket produkáltam, persze mindíg negatív volt a teszt. Abban a hónapban amikor fogant a kisfiam, épp szabin voltam, de a sógoromék kisfiam itt nyaralt nálunk. A férjemmel gyorsban, mikor elaludt a gyerek, kimentünk a fürdőbe. Nem is gondoltam arra, hogy épp akkor sikerül, amikor nem fiygeltem semmire sem. Mikor meg kellett volna jönnie, folyamatos mensi görcseim voltak, és mintha folyt volna valami. Ez terhességem 18 hetéig meg is maradt.

Úgyhogy lehet terhes tünet is, és mensi is.

Majd írj, remélem nálad is baba miatt van:)

2011. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nagyon drukkolok :)


Kedves Utolsó! A melleid is fájtak? Mert nekem nem fáj most egyáltalán és ez olyan fura, csak görcsöl a hasam, de semmi - én se várom, nagyon nem

2011. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: nekem pl. a mellem nem fáj, időnként enyhén szurkál, de nem jellemző. Most pl. a labdacs tűnt a húgyhólyagom környékén, ha leülök, úgy érzem a puffadt környéket, na meg a rengeteg pisilés (mondjuk, és sokat is iszom, úgy általában, de ez mégiscsak túlzás, hogy folyamatosan a vécén ülnék legszívesebben)
2011. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nos,5 éve nem védekezünk.Már nem írom próbálkozásnak mert ez már nem az!Csak az tűnt fel,hogy nem görcsölök mint állat hanem csak szurkál.Veszek tesztet.Majd megírom mi lett!
2011. aug. 23. 16:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy csíkos lett. :(Ez van!
2011. aug. 24. 06:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2011. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!