Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességnek lehet olyan...

A terhességnek lehet olyan jele, hogy fájdogál a hasam alja meg a derekam mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés

Most csak úgy szurkál.Korábban görcsöltem mikor megjött.

Ma vagy holnap kéne megjönnie.


2011. aug. 23. 13:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok!:) Furcsa dolgokat észlelek a testem el párom al pont ovuláciokor voltunk eggyütt és pár napja kezdtem érezni azt hogy folyamatosan éhes vagyok olyan érzés mit ha meg akarna jönni derekam is fáj mellem is érzékenyek menszeszem vásár nap kéne meg jönni valaki volt már ilyen helyzetben ??Válaszotokat is előre is köszönöm :)
2016. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Velem ugyanez van, már szinte mintha folyna de én gyógyszert szedek, és még egy hét van belőle. Soha nem voltak még ilyen tüneteim a gyógyszer miatt eddig. Nehezen hajolok, furán érzem magam. Hányás, hányinger is volt. Teszt negatív.
2018. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!