Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondotok valasszam a...

Mit mondotok valasszam a tablettaval valo terhesseg megszakitast?

Figyelt kérdés
milyen mellekhatasai lehetnek,mit tudtok errol a modszerol?
2009. ápr. 16. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia, hol elsz, melyik orszagban?

A tablettarol egyszer itt valaki kuldott egy linket, probalj meg rakeresni, elolvasni a hozzaszolasokat.

Hol vagy?

2009. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mire gondolsz? honnan tudod hogy terhes vagy? vagy csak nem védekeztetek és 72 orás tbl szeretnél? nem mindegy. nem ugyanaz a kettő.. irj mi van, hátha segithetek.
2009. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csinaltam tesztet s pozitiv lett,mondtam a baratomnak s o mondta h.nem kell panikba esni manapsag mar csak 1 bogyo es kesz.
2009. ápr. 16. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség. Van tabletta ami bevehető, de ahhoz tudnod kell mennyi idős terhes vagy. Nem minden szakaszban használ. Mindenképpen menj orvoshoz aki ellát tanáccsal, mert lehet, hogy most nem szeretnéd ezt a babát, de ha a jövőben szeretnél, akkor most észnél kell lenni, mert egy rossz döntés katasztrófális eredményekhez vezethet.
2009. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

sztem ha semmiképpen nem szeretnéd megtartani, akkor kérj abortuszt a dokidtol, és egy nap alatt tul leszel rajta, hallottam hogy tbl nem is irják fel mindenkinek, és ráadásul azért is rosszabb mert iszonyu görcsöket okoz, ha most kb 2 hete késik és akkor most 6 hetes vagy, akkor már 2 cm.-s.. biztos nem akarod megtartani?

nekem is volt abortuszom sajnos 20 éves koromban ,most 32 vagyok és azota se tudtam teherbe esni.. bár az abortusz kibirhato volt, másnap még rossz de aztán ennyi.

2009. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
sajnos nincs ilyen bogyós terhesség megszakítás Magyarországon. El kell menni a nőgyógyászhoz, ő elküld a védőnőhöz,bejelentkezel hozzá,megbeszélitek a dolgot, bejelentkezel a kórházba,ott megcsinálják az abortuszt,ha nincs komplikáció másnap mehetsz haza.
2009. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ezt jól gondold meg van egy gyermekem, utánna volt egy abortuszom és azóta nekem se sikerül sajna teherbeesni: (((
2009. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hat a baratod nagyon laza, latszik hogy fogalma sincs mirol van szo!

Ha kiskoru vagy, akkor meg a szuleidtol is kell alairast kerni, hogy abortuszra mesz, nem? Mennyi idos vagy?

Ha nem tudod megtartani a babat, akkor minel elobb menjel el a nogyogyaszhoz, es o mindent elmond neked.

2009. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lengyel országban egy lány meghalt ettől a fajta a bogyótól mert elvérzett!!!:(:(:(Amugy nézelődj itt: abortusz lap írd be a googleba és rákeres!De sztem gondold nagyon meg!
2009. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen tabletta Magyarországon nincs. Csak a kaparás van, kaparószerszámmal, nem tabletta formájában... A barátodnak meg annyi esze van, hogy kommentet nem fűznék, mert a szűrőn nem engednének át az oldal fenntartói....
2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!