Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevesebb lehet a teherbe esés...

Kevesebb lehet a teherbe esés esélye ha minden nap szeretkezünk?

Figyelt kérdés

Minden nap szeretkezünk már a kapcsolatunk eleje óta, tehát nem konkrétan a baba miatt. Kívánjuk egymást, jó együtt, csak félek, hogy így nehezebben fog összejönni a baba.

Mi a véleményetek?


2011. aug. 24. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb az esély!
2011. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Határozottan kevesebb. Nekünk úgy nem sikerült. Áttértünk minden másnapra, úgy összejött azonnal.
2011. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Miert lenne kevesebb? Nekunk epp azt tanacsoltak, h mindennap csainaljuk, ha babat szeretnenk, nalunk ez volt a gond. Maradt a 2 naponta es igy sem jott ossze. En az ovulaciot neztem inkabb, ugy bejon jobban, ha szeretnetek.
2011. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi minden nap szeretkeztünk és mind a 2x összejött a baba:)
2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tutira összejön, ha mind a ketten teljesen egészségesek vagytok, .. bárcsak én tudnám rávenni a férjemet ... De azért csináljatok vizsgálatokat mert ha esetleg kevés vagy nem túl mozgékony a spermája akkor lehet hogy tényleg vissza kell fognotok magatokat egy picit ;)
2011. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok?nekem úgy jött össze most,hogy azelőtt mi is kipróbáltunk minden nap peteérés környékén,ez nem vált be,a múlt hónapban meg ovu tesztet használva és mikor pozitív lett utána 2 naponta voltunk együtt és minden aktus misszionárius pózban volt,azután meg negyed órát polcoltam a lábaimat és utána már nem keltem fel,úgy aludtam el.2 napja teszteltem pozitívat,remélem tényleg van ott valami,2 hét múlva megyek dokihoz.Én azt ajánlom próbáljátok ki így,meglátod összejön! :)
2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor az elsővel lettem terhes, épp nászúton voltunk, úgyhogy nemcsak naponta, hanem naponta többször is :-)

A második is szerencsére hamar sikerült ( szoptatás mellett "csak " a második hónapban sikerült), és nem a babaprojekt miatt szeretkeztünk/ szeretkezünk sokat, hanem mert kívánjuk egymást és jólesik, még így szülés előtt pár héttel is :-)

Ha mindketten egészségesek vagytok, és megvannak a kellő "milliók" akkor nem okozhat problémát!

2011. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Sziasztok!

Érdemes és tanulságos végigolvasni a kérdező történetét! Mindenki szűrje le belőle e megfelelő következtetéseket!

2011. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek nincs hozzá türelme, az utolsó oldalon van a lényeg!
2011. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!