Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet patikában 10-es érzékeny...

Lehet patikában 10-es érzékenységű terhességi tesztet venni? Mi a neve?

Figyelt kérdés

Én már vagy 6 patikában voltam és érdekes módon mindenhol csak 1-1 fajtát lehet kapni de azok mind 25, max 20-as.

Eddig csak a neten láttam 10-est (vatera)


2011. aug. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Qupido a neve. De annyit írnék le, hogy én rengeteg tesztet kipróbáltam, lassan patikám volt itthon:), és a Qupido (10es érzékenységű) nekem negatív volt sokáig, míg a ClearBlue (vagy 50 vagy 25-ös) már a peteérés utáni 9. napon, a menzi előtti olyan 4. napon volt először halvány pozitív, illetve a Corax Be Sure is. Nem tudom, hogy mi az oka, szerintem annyi, hogy a ClearBlue ezerszer jobb minőségű. Mindkettőt lehet kapni a DM-ben, a Qupidot pedig a gyógyszertárakban, de ha rám hallgatsz és előbb akarsz tesztelni, akkor a Qupido nem a legjobb választás, kb. a menzi elmaradása első-harmadik napon fog jelezni pozitívat.
2011. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A késés után fogok tesztelni, mert remélem nem jön meg :)

Olyan nehéz kibírni :)

2011. aug. 26. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:

En sem birtam ki, ezert teszteltem annyit, a pozitivok utan is:) Amugy, habiztosan akarod tudni, sokkal marabb latszik a veredbol, ha csinaltaysz hcg vizsgalatot. Tudok ajanlani Pesten helyeket.

Es persze inkabb clearbluet vegyel, vagy az olcsobb coraxot, mert a qupido nem jo minosegu, raadasul kazettas, rosszabb a nedvszivo kepessege, ezaltal csak kesobb mutat eredmenyt. Tapasztalat, en a kazettas gabrieltol kezdve a legdragabb digitalis clearbluig mindennel teszteltem:)

Sok sikert! Remelem, pozitiv lesz a teszt!

2011. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi megfogadom a tanácsodat a tesztekkel kapcsolatban.

Hétfőig várok remélem addig nem jön meg és akkor tesztelek.

2011. aug. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!