Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az utolsó 2 lh...

Szerintetek ez az utolsó 2 lh teszt már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mind a kettő erős pozi :))) sok sikert :)
2011. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon reménykedek. :)
2011. aug. 26. 11:50
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kérdésem lenne, bocs, hogy nem válaszom :-)

Én is próbáltam ezt a fajta ovu tesztet, de nekem 10 perc után, valamikor fél óra után erősödött meg a 2. csík. Én is így egymás alá rakosgattam, de nem tudtam, hogy nem baj-e, hogy nem az első 3-5 percben lett olyan erősségű, mint utána.

Tudnál abbal segíteni, hogy Neked mennyi idő után lett ilyen erős a csík?

2011. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem az első 10 percben még sötétebb volt. Aztán, ahogy száradt, úgy halványodott.
2011. aug. 26. 12:29
 5/22 anonim ***** válasza:
Neked ez ma lett pozitív? Csak mert nekem is pont most pozitív először erősen, (igazán) , ti mikor lesztek együtt,, mi tegnap éjfél után voltunk együtt és nem akarom elkapkodni, vagy már holnap reggel (kb 11 körül) már késő ?
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem a tegnapi és a tegnapelőtti is pozitív volt. Ma már sokkal halványabb a második csík. Mi már 3 napja együtt vagyunk minden este és ma is együtt leszünk, mert az első negatív napon van a tüszőrepedés. Azt olvastam egyébként mindenhol, hogy a pozitív napon és az utána következő negatív napon "kell" együtt lenni.
2011. aug. 26. 21:42
 7/22 anonim ***** válasza:

csak az számít pozitívnak amikor a T csík erősebb mint a C, így voltak pozitív napjaid? mert nekem tegnap előtt még halványabb volt a T mint a C tegnap erősebb és ma megint halványabb. Tehát a mai már negatívnak számít, mi ma reggel voltunk együtt és tegnap előtt éjfélkor :)

Van görbéd?

2011. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A kérdés után van kép a két pozitív a két utolsó. Az az utániaknál már a tesztcsík megint halványabb a kontrollnál. Tehát nekem tegnapelőtt lehetett az ovum, mert akkor volt megint negatív a teszt. Most nem tudok görbét vezetni,. mert a kisfiam össze-vissza kel. Neked van? Hanyadik cn-on vagy? Mikorra nem várod? Én ma vagyok a 17.cn-en. 29 naposak általában a ciklusaim. Tehát még van 12 napom.
2011. aug. 28. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor ma mind a ketten a 18. cn -en vagyunk ! nekem a ciklus.hu szerint az átlagos ciklus hossz 27 nap, de szerintem nekem is 28-29

Szóval én 8ára nem várom!

Amúgy most vezetem először a hőmérsékletet de sajnos 9. napon kezdtem ... De szerintem azért elég szépen látszik aminek látszania kell...


[link]

2011. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor együtt izgulhatunk. Annyi, hogy nekem inkább 29-30 naposak a ciklusok. Te mikor tesztelsz? Én szerintem 1 hét múlva megpróbálkozok egy 10-es teszttel. De olyan sok idő van még addig... :S Mióta próbálkoztok? Mi 5. hónapja. Kistesót szeretnénk. Ebben a hónapban vettem először ovutesztet. Remélem, lesz eredménye :)
2011. aug. 30. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!