Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mikor van a pé. Ideje, ha ma az Lh ovu teszt teljesen pozitiv? Ma csináltam életemben előszőr és nem tudom, h most vagy holnap vagy már tegnap volt/van/lesz az ovuláció?

Ha tudtok ilyen linkeket,akkor küldjetek kérlek.

2009. ápr. 17. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
akkor vagy alegtermékenyxebb, ha poz tesztek után az elsö negativ neőp van, akkor mindent bele, akkor reped meg a tüszö.. ha elöször negativ, de akkor 24-n belül akcio:)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. ápr. 17. 18:31 Privát üzenet
Innentől kezdve bármikor lehet, a teszttől számított 24 órán belül általában. (ha a tesztcsík legalább olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll csík)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2009. ápr. 17. 18:32 Privát üzenet
Azt akartam írni, hogy a köv 24-48 órában . Itt jól szemléltetik is képekkel a tesztet.. [link]

# 3/7Időpont 2009. ápr. 17. 18:36 Privát üzenet
" Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell. "

# 4/7Időpont 2009. ápr. 17. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok.

Az este szeretkeztünk.Az még meddig tart ki? Mármint az az "adag"?Túl gyakran se jó?

Mit tanácsoltok?

Egyforma erős a két csík.

És hány napig kell 2 csík legyen?

# 5/7Időpont 2009. ápr. 17. 18:40 Privát üzenet
Hát, elvileg napokig élnek a spermiumok és várják a petesejtet, de azért nem árt ráerősíteni ma és holnap még, ha van rá alkalmatok. :o)

# 6/7Időpont 2009. ápr. 17. 19:14 Privát üzenet

Tesztelj egyet holnap is. 1-2 napig szokott tartani az LH csúcs. Nekem úgy volt, hogy az első pozitív nap után a következő nap még erősebb volt a második csík.

És elvileg igen, az első negatív napon lesz a peteérés. De a szeretkezés nem árt persze az utolsó pozitív napon is, hogy időben elinduljanak a kis katonák. :o)

# 7/7Időpont 2009. ápr. 17. 19:18 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pozitív ovuteszt után mikor következik be az ovuláció? Pozi teszt után két nappal reggel voltunk együtt, sikerülhet így?
Ha majdnem ugyan olyan erős az ovu teszt csik mint a kontrol csík akkor másnap valószínű erősebb lesz a kontrolnál? Mert úgy tudom akkor van csak ovuláció. Nem igazán értem ezt
Van olyan, akinek ovulacio utan 10/12 nappal meg negativ volt a 10es erzekenysegu teszt, ennek ellenere megis pocakos lett?
Rossmanos Facelle teszt ovuláció után mikor mutatta ki a terhességet és hány perc után jelent meg a 2. csík?
Akik sokat teszteltek! Ovuláció utáni 16. napon Gabriel teszt negatív délelőtti vizeletből. Ez mennyire vehető biztosnak?
Ma délután csináltam ovulációs tesztet (LH teszt) de teljesen negatív lett, viszont ma este tojásfehérjeszerű nyálkám van. Akkor most lehet közel az ovuláció?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!