Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. -ére nem várom, nagyon...

1. -ére nem várom, nagyon fájnak a melleim tegnap óta, szerintetek ez már jelenthet valamit vagy csak a menszeszt? Mikor teszteljek a legkorábban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
szerintem a nem várt menszesz után 1 héttel
2011. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a mnesid, utána tesztelj. Ha szokott fájni mensi előtt, akkor lehet annak a tünete.
2011. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem csütörtökön tesztelek, majd megírom, hogy mi lett az eredmény!
2011. aug. 29. 12:06
 4/39 anonim ***** válasza:
Addig még van 3 nap. Minek agyalsz ezen?
2011. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez volt az egyetlen tünet anno h fájtak a melleim mert amúgy sosem fájt ha megjött.Az nap mikor nem jött meg teszteltem is DÉLBEN! 25-ös teszt ki is mutatta :)!Szorítok!
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Azért agyalok mert babát szeretnék :) Utolsónak köszönöm a választ és remélem nálam is így lesz!!
2011. aug. 29. 14:54
 7/39 csumpi80 ***** válasza:

Szia!

Én 3.-ára nem várom...Már egy hete rettentően fájnak a melleim és a hasam is folyamat szurkál!3éve próbálkozunk..Szorítok neked és ha teszteltél írj mindenképpen!:)

2011. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok neked, mindenképpen megírom az eredményem, kérlek te is jelezd majd felém, hogy nálad mi a helyzet. Amugy van más tüneted is? Nekem még a derekam fáj..
2011. aug. 30. 09:47
 9/39 csumpi80 ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez tünet-e de erős krémes folyásom is van.Az a baj,hogy az első terhességemnél nem figyeltem a tünetekre,egyszer csak nem jött meg és kész!Lehet hogy mivel nagyon szeretnénk tesót,már mindent tünetnek gondolok....:(De nem adom fel!Nekem eléggé problémás a teherbeesés mert hátra hajló a méhszájam is...De azért reménykedek...És drukkolok neked nagyon:)Mikor tesztelsz 1.-én???
2011. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ha addig kibírom akkor 1-én :D mindenképpen jelzem az eredményt és remélem jó híreket közölhetek :) Te mikor tesztelsz?
2011. aug. 30. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!