Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezredik kérdés a barnázós...

Ezredik kérdés a barnázós témában, de válaszolna valaki?

Figyelt kérdés

Kerestem az oldalon hasonló kérdést, hátha választ kapok, de nem igazán találtam.

24 vagyok, egypár éve nekem is van barnázgatás 4-5-6 nappal mensi előtt, orvos azt mondta nem kell ezzel foglalkozni.

a lényeg, hogy 4 hónapja babával próbálkozunk férjemmel,eddig sikertelenül. Mindíg megjelent a mercit jelző barna veszedelem :) mint ahogy most napokban is, viszont ilyen még nem volt, hogy elmúljon. Csak most! Mára semmi....!3.-ára nem várom. Valaki járt hasonlóan???és lett baba??? vagy ne reménykedjek? tudooom, csináljak tesztet majd, de mégis??


2011. aug. 30. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Reménykedni lehet, de ennyiből még bármit mondani, butaság lenne!:)

Tesztelni leghamarabb a nemvárt napján, de inkább egy nappal utána érdemes!

2011. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mitől van barnázásod? általában nem normális, esetleg méhszájseb? Igen, ebből amúgy sajnos nem lehet semmit jósolni, abban viszont igazad van, hogy nem szokott elmúlni. Szerintem ne izgulj, és hátha. Viszont tesztet legkorábban tényleg csak 5-6-a körül csinálj csak, ha addig nem jön meg. Majd írj.
2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hmm...nem tudom, hogy méhszájsebre kellene e gyanakodni, doki UH is csinált, azt mondta minden rendben, amúgy mensim mindig napra pontos, tehát semmi más panasz, késés nem állt fenn soha.

nos, majd meglátjuk., majd írok, hogy lett e valami, valaki :D

2011. aug. 30. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:

A barnázás mért ne lenne normális? Rengeteg nőnek van úgy kezdődik a menstr. Nyugi nincs méhszáj sebed! Nekem volt de az nem barnázgatott hanem vérzett!! Nekem is van barnázás ha megjön előtte és sok másnak!!

Remélem baba lesz a dologban :)

2011. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy nem normális, csak ki kell zárni, hogy nem e más a baj. Általában a legelső vérzésnél van, és addig tart amíg be nem áll, vagy amíg teljesen fel nem készül a szervezet. Ezek után el szokott múlni. De ha visszatér (mint a kérdező is írja, hogy pár éve van így), akkor sajnos sokszor nem normális, van a háttérben valami (persze van kivétel). Nekem viszont ez volt a méhszájsebem első jele (és sajnos mai napig is megvan). Illetve a spiráltól is lehet (de ez itt kilőve). De ha nincs semmi a háttérben, örüljünk neki és reméljük baba lesz a dologban (kívánom, hogy legyen nálad ez normális).
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze igazad van midenkinél más. Én 32 vagyok 12 éves koromba jött meg de nekem mindig is így volt! Volt méhszáj sebem le fagyasztották 10 éve azóta sincs semmi baj! Szültem is 2 éve. ÉS még is van de semmi bajom :)!!!
2011. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 1 éven belül nem jön össze a baba, érdemes lenne egy hormonvizsgálatot csinálni. A barnázás normális, ha a mensi előtt 3-4 napig tart, ha előbb kezdődik, az utalhat sárgatest elégtelenségre, ami megakadályozza a beágyazódást. Nekem pl. 1-1,5 héttel a mensim előtt már barnázás van, ez már túl sok idő, nem is tudok teherbe esni, lombikozunk.
2011. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van barna,MINDIG és nagyon utálom!!!!Azt mondták normális,de egyik barátnőmnek sincs és van babájuk!2 és fél éve nem jön össze a babó nekünk :-( és egy normális hormonvizsgálatot sem csináltak még....Majd most készülök újra orvoshoz,mert már nagyon el vagyok keseredve és most már idegesít!Remélem most már rendesen kivizsgálnak!!!

Nekem már volt ilyen,mint most Neked :-( Hogy elmúlt a barna vagy 2-3 napra,aztán megjött a mensim :-(

De Neked nagyon szorítok,hogy más okozza!!!!!!!Feltétlenül írd meg mi lett!!

2011. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14:52-es vagyok. És ha kérdezhetem nektek is csak egy idő után jött a barnázás. Mert én akiket ismerek (akinek van) és azt mondták nekik, hogy ez normális annak mind az első menszi óta van. Viszont akinek normális volt és utána alakult ki a barnázás, azoknak mindnek előbb-utóbb találtak valami rendellenességet. Drukkolok, hogy ne jöjjön meg és bocsi hogy így kutakodok, de most már engem is érdekel, főleg mert kicsit én is érintett vagyok (vajon a méhszájseb "elmúltával" elmúlik a barnázás is?)
2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jajjj, úgy lehangoltatok. Bár ha baj van, akkor is baj van, ha nem beszélünk róla... :(

Nekem úgy emlékszem nem az elejétől,,,vagy az is meglehet hogy régen is úgy kezdődött, csak kb.3 éve szedtem fogamzásgátlót (tri regolt) amikor felerősödött ez a tünet, vagy előbb elkezdődött mensi előtt.És ekkor egy vizsgálaton kérdeztem meg a dokim, hogy ez van, és mitől. Azt mondta a gyógyszer válthatta ki egyértelműen, mert a hormonok stb stb. Most már nem szedem jó fél éve, de azóta is barnázok előtte. De ezen kívül tényleg normális a menstruációm, 3-4 napig tart csak, norm mennyiséggel, normális időben ,pontosan és fájdalom nélkül, görcsök nélkül érkezik, hó közben közti vérzések soha nincsenek.

De már egy hónapja én is olvasgatok itt tapasztalatokat ,hogy esetleg hormonális lehet e a probléma, és ezért nem jött még össze a baba??? viszont 3-4 hó próba után még nem vagyok nagyon kétségbe esve, hiszen egy hónapban csak 20 százalék az esélye a teherbe esésnek, az pedig nem sok , nemigaz?? :) de ha nem jön össze még 1-2 hónap múlva sem, kérek én is egy kivizsgálást...

2011. aug. 31. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!