Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja késik, de a teszt...

13 napja késik, de a teszt negatív, lehet még baba?

Figyelt kérdés
A mellem nagyon fáj,és sokszor vagyok éhes.
2011. aug. 30. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csináltad a tesztet? Mert lehet, hogy még akkor alacsony volt a HCG-d. Voltál már dokinál?
2011. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A tesztet kb 10 perce.

Dokihoz ezután megyek.

Soha nem szokott késni.

2011. aug. 30. 14:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, a doki tud biztosat.

A teszteket mondjuk jó lett volna reggeli első pisiből csinálni, de most ez nem számít.


Szurkolok, hogy a legjobban alakuljon!

2011. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Pisilnem is sűrűn kell.

Remélem baba van a dologban,és nem ciszta.

2011. aug. 30. 15:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baba, ilyenkor már ki kellett volna mutatnia, ez már 2 hét késés....nekem a nemvárt előtt 5 nappal mutatta ki. Mindenképp menj orvoshoz, aztán majd elválik ő mit mond.
2011. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Andika!

Lehet igazad van,de nem mindenki tesztel pozitívat nemvárt előtt,Te szerencsés voltál,ezért gratula :)

Dokihoz mindenképp megyek.

2011. aug. 30. 15:54
 7/17 anonim válasza:

Ne idegeskedj, ez a legfontosabb! Nekem csak a nyolcadik héten mutatta ki (vagyis az együttlét utáni 55. napon) az UH és minden rendben van szerencsére!

Hét! terhességi teszt mutatott negatívat, ebből 4 Gabriel, 2 ClearBlue és 1 pregnancy easy. Sajnos van ilyen, előfordulhat.

Végül orvoshoz mentem, mert a tünetek nagyon bedurvultak (fejfájás, hányinger, szédülés, mensi szerű görcsök, érzelmi hullámok, ingerültség, fáradékonyság, hőhullámok, sötétvörös szeméremajkak, mellfájdalom, sűrű vizelési inger és még sorolhatnám). Az orvosom szerin csak az a biztos, ha Ő látja.

A lényeg, hogy babóca lett belőle :D


Sok sikert, és ne izgulj! Szorítok!

2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó! :)

Nekem is sok negatív tesztem lett,de még most se jött meg,ez kicsi reményt add.

Dokihoz csak 2 hét múlva megyek.

Gratulálok a babához :)

2011. aug. 31. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

21 nap késés után mutatta ki a teszt, h pozi, de már előtte sejtettem, h baba. És mikor kimutatta, akkor sem látott még a doki semmit, de rá 2 hétre, már ott volt és még pulzált is a szíve. Szóval ne vesszen a remény, mert simán lehet, hogy később volt a peteérésed (mint nekem). Szorítok neked. Majd írj, hogy mi volt!

2011. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még most se jött meg :)
2011. szept. 2. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!