Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérés? Késő vagy korai...

Ez peteérés? Késő vagy korai az együttlét?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem, hogy nyúlós tojásfehérje jön a hüvelyemből. Az lenne a kérdésem, hogy ez a peteérés jele? Az orvos azt mondta 3, 4, 5-én legyünk együtt, az meg volt, de akkor még csak most lesz peteérésem? Most is ajánlott az együttlét? Lécci valaki segítsen! :)
2011. szept. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hőmet mérem és megvolt a nyák, utána le kellett volna esnie a hőnek vagyis pé-nek lennie, de nem esett és emelkedett, csak egyhelyben toporog. Így azt mondom, h a nyák jön amikor jön. Az orvos gondolom, h csak naptár alapján mondta az időpontot, ez meg tudjuk, h nem pontos. Pé megállapításához hőmérőt meg tesztet érdemes használni.
2011. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor a nyákot látod, akkor nagyon célszerű együtt lenni. Aznap, és két naponta, amíg csak látod.

Én is ezt a "módszert" használtam, és most 8 hetes a kistesó.

sok sikert, és rajta:)

2011. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az orvos 3-4-5-öt mond, ti nyugodtan élhettek NORMÁLIS nemi életet. Azaz nem csak orvosi előírásra együtt lenni, hanem pl. kétnaponta és akkor tuti el nem kerülitek a pé-t.
2011. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!