Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed abort. Elott adnak...

Missed abort. Elott adnak beontést?

Figyelt kérdés
Sajnos elvesztettem a babàm,missed ab.vàr ràm.De nem vagyok vele teljesen tisztàban hogyan zajlik...
2011. szept. 6. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs előtte beöntés. Miért is lenne? Beöntés hasi műtéteknél szokás, missed ab alatt nem nyitják fel a hasadat. Jobb esetben. :(
2011. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet butasàgnak tunt a kérdés,de még nem volt semmilyen abortuszom.Azt tudtam,hogy szulés és csàszàr elott van,ebben nem voltam biztos...

Koszi a vàlaszt!

2011. szept. 6. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem előtte. Nincs ezzel semmi gond. Hidd el, lelkileg sokkal nehezebb elviselni, mint testileg.
2011. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiszta para voltam, mert nem tudtam mire számítsak. Én sem tudtam le-sz-e majd beöntés. Nem tudtam elaltatnk-e vagy csak kábítanak és nehogy felébredjek közben... Nagyon para voltam! De hál'Istennek tényleg semmit nem éreztem, rendesen elaltattak, és ébredés után sem fájt semmim, mégis sírva fakadtam, amint észhez tértem, de az azért volt, mert tudtam: már nincs velem... :(
2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs beöntés. Altatásban végzik, sajnos tapasztaltam.
2011. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nincs beöntés, kétszer tapasztaltam, ha még nem szültél, felraknak egy tágítót, és pár óra múlva altatásban megműtenek. Nagyon sajnálom, ami veled történt. Azért azt el kell mondjam, hogy műtét után nagyobb az esélye a teherbeesésnek, én vagyok rá az élő példa! 2! hétre rá terhes lettem.
2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!