Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal babat szeretnenk...

A parommal babat szeretnenk es nem hagytam hogy a sperma visszafolyon, most van kb a peteeresem is, vajon lehetseges hogy terhes maradjak? Mennyi eselyem van ra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknél rendben van minden, akkor kb. 30%.
2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindég van esélyed terhesnek maradni,de nem biztos,hogy

az leszel!Sokmindentől függ...

Mindenképpen kifolyik a ''felesleges'' sperma...

2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te kérdezted az elmúlt napokban, hogy ha visszafolyik, maradhatsz-e terhes? Hogy mennyire nem figyelsz mit mondanak...

Szóval: előbb-utóbb úgyis kifolyik, ott nincs spermaraktár, hogy abban tartogasd.

És hidd el, ha nem gyertyázol, meg nem vetsz be egyéb praktikákat, akkor is van olyan kislegény aki legyőzi a gravitációt, és felmegy ahova kell.

2011. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanús a kérdés! Tuti,hogy ő volt!:)

Hiába kérdezi meg 25-ször, a válasz akkor is ugyanaz. Nekem is kifolyt,mégis terhes lettem. Nem ezen múlik!

2011. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy nem ezen múlik:) Ha kifolyik is marad elég, hiszen egyetlen milliliterben van több millió hímivarsejt - vagyis ha akár 10ml folyik ki is maradhat odabent elég a terhességhez:)
2011. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó-ez biztató.Pont ezen agyaltam én is,hogy amikor belém élvezett hátulról közbe mozgott és gyorsan kifolyt,hogy így lehetséges-e hogy feljut egy legényke.De ezek szerint igen:)
2011. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!