Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Hallottatok már...

Lombikosok! Hallottatok már olyanról, hogy leszíváskor csak üres tüszők vannak? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Tegnap 3 tüszőt szívtak le. Egyikben sem volt petesejt.

Nagyon el vagyok keseredve. Van még így esélyem babára?


2011. szept. 7. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Lutri az egész. Most így sikerült.


Igen, előfordul és van esélyed, ha a következő lombiktortúráig eljutsz, de hamarabb is, attól függ miért volt indokolt a lombik.

Addig is egyél nagyon sok piros gyümölcsöt: kékszilva, feketeszőlő, ribizli, gránátalma - ezek első helyen. Ezek jó hatással vannak a hormonrendszerre, hogy fiatal maradj. Igyál napi 3-4 liter folyadékot. És napi 30-40 gramm fehérje elfogyasztása kötelező - elsősorban soványtúró, soványhúsok formájában. Most fel van turbózva a szervezeted a hormonkészítményekkel is, amit lombikon kaptál, és sokkal fogékonyabb vagy a következő 1-3 ciklusban spontán megtermékenyülésre is. Ezért figyelj megfelelő vitaminok fogyasztására (kálcium, magnézium,vas, antioxidánsok, FOLSAV!). Viszont terhesvitamint a hízásveszély miatt nem ajánlok, Folsav szedését mindenképp. A legfontosabb:

Ne keseredj el.

Hasonlókon estem át én is, ma két lurkóm nevelem.

2011. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még eszembe jutott valami. A hipofízist serkentő torna: Aviva. De abból is egy gyakorlat: Kezek oldalsó középtartásban - körzés előre, majd hátra. Kezek elől, körzés befelé, kifelé. Ezt naponta a ciklus első felében végezni napi 5-5 percben.
2011. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Sajnos az AMH eredményem: <0,1%

Tehát alig maradt még éretlen tüszőm. Ezért félek a következő lombiktól, hátha tényleg elfogyott és akkor sem lesz semmi. Neked is üresek voltak?

2011. szept. 7. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A leszívott 2-4-ből a fele mindig üres volt.


A dokid tanácsát is kérd, sokat segíthet. Csak egy jó tüsző és petesejt kell.

2011. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A doki petesejtdonort javasolt. De nincs ismerősöm akitől kérhetnék. Így megpróbáljuk mégegyszer. Hátha.
2011. szept. 7. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is 5 tüszőből 2-ben nem volt érett petesejt. Azt mondta a biológus, hogy megvolt a külső burka, csak üres volt. Ne keseredj el! Kérdezd meg a dokid, biztos tud segíteni abban, hogy hogy lehet petesejt donort szerezni!
2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. És nekes a 3-ból lett valami?

A doki szerint petesejtdonor csak rokon lehet.

2011. szept. 7. 19:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mind a 3 megtermékenyült, de csak 2 kezdett szépen fejlődni, őket beültették, de nem tapadtak meg. El sem kezdődött a beágyazódás, mert 2 hét múlva tök 0 volt a hcg :( Novemberben megyünk a következőre
2011. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Nekem is kb. akkor kezdik újra. Nagyon félek, hogy nem lesz benne megint. Te hova jársz? Én BMC.
2011. szept. 8. 11:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is BMC-be járok Szücshöz! Te?
2011. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!