Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott embrió beültetés...

Fagyasztott embrió beültetés után 13 nappal a vérből kimutatható béta HcG szintem 23,89. Mit jelenthet ez? Miért ilyen alacsony?

Figyelt kérdés
5 napos embriókat ültettek be. A doki azt mondta, hogy ez kevés, magasabb értéknek kellene lennie. De egyelőre nem jött meg. Ha így marad kell mennem ultrahangra. Mitől lehet? Terhes voltam? :-(
2011. szept. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?
2011. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az pozitív! Ezért nem értem!
2011. szept. 8. 16:06
 3/4 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos lehet, hogy ez a majdnem sikerült kategória, de az is lehet, hogy neked lassabban termelődik a HCG a szervezetedben. Még az is előfordulhat sajnos, hogy méhen kívül tapadt meg, ezért ilyen alacsony. De nem akarlak ijesztgetni, ez azért elég ritka lombiknál.


Nem igazán tudsz mást tenni, mint várni türelemmel, hogy mi lesz. :-(

Kitartás, szorítok!!

2011. szept. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö!mi lett veled?
2011. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!