Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet stressz miatt a menstru...

Késhet stressz miatt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Legutoljára aug. elején voltam együtt a párommal, utána néhány nap múlva megjött.. az elmúlt hónap nagyon stresszes volt számomra, elkaptam 1 vírust is, és most késik 2-3 napja a menstruációm, viszont a melleim eléggé feszülnek.

Feltételezem, hogy ha teherbeestem volna, akkor az együttlét után sem jött volna már meg, ugye?


23/L


2011. szept. 8. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség már tuti kilőve. Ha ennyire stresszes volt az elmúlt idő akkor lehetséges hogy ezért késik. Ha jövőhét hétfőig nem jön meg akkor menj orvoshoz vele, nehogy baj legyen a későbbiekben.
2011. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán késhet tőle. Ez a hónapom nekem is ilyen volt. Utoljára aug. 20-án jött meg de akkor nagyon sok és nagyon erősen görcsölt a hasam. Ahogy vége lett elkaptam egy fertőtő vírust, antibiotikumot szedtem rá, meg minden. És minden hónapban szoktam elég erőteljesen érezni a peteérést, de most ez kimaradt, bár én betudom a betegségnek, meg a stressznek (persze attól még lehetett, csak nem éreztem). Szóval szerintem ne izgulj. Lehet a betegségtől is. 20L
2011. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) csak már kissé parázok, hogy terhességről van szó.. Na de akkor nem feszülnének (még) a melleim. Bízom benne, hogy hamarosan megjön.
2011. szept. 8. 11:32
 4/4 sumergo ***** válasza:
Azért a helyedben tesztelnék egyet, ha mégis babás vagy, már ki kell mutatnia a tesztnek. Ha nagyon a ciklus végén volt peteérésed, simán megjöhetett utána, aztán meg beágyazódás is történhetett. Persze nem ez a gyakori, de kizárni nem lehet ezek alapján.
2011. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!