Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az első inszeminác...

Tegnap volt az első inszeminációm. Van valaki hasonló helyzetben? Velem tartana ebben a hosszú két hétben?

Figyelt kérdés
Már 4 éve várunk a csodára, és most végre eljutottunk idáig. Nagyon bizakodom, olyan sokat hallottam, hogy elsőre sikerült nekik. Segítsük egymást lelkileg.
2011. szept. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a jövö héten lesz:) Elsö inszemináció!

Mit mondott a dokid a beavatkozás után? Mikor lehet tesztelni? Kell vérvételre menned, ha +at tesztelsz?

Én még elötte állok, hétfön mondja meg a doki, mikor kell a tüszörepesztöt beadni. Neked azt mikor kellett?

2011. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Hát akkor jövök is gyorsan biztatni titeket! :))

Az én elsőm 2009. március 21-én volt.

3,5 év sikertelen próbálkozás után a Róbert Károly klinikán végezték.

Nagyon jó kislány voltam, utána 4 napig tényleg feküdtem, csak tusolni és WC-re keltem fel, még enni is az ágyban ettem. Nem éreztem semmi különöset, csak magamban egész nap a babához imádkoztam (2 értékelhető tüsző lett, de valahogy tudtam, egyedül lesz a kicsi).

Aztán az 5. nap hajnalán olyan erős görcsre és fájdalomra ébredtem, hogy sírtam, a férjem mellettem térdelt és simogatta a hasamat, hangosan kérleltük a babát hogy maradjon velünk. Bevettem 2 MgB6-ot, jobban lettem.

Utána dolgoztam már, segítettem a tesóm esküvőjét szervezni, szóval igyekeztem nem az őrületig parázni ezen.

A 28. nap reggelén barnáztam, sírva vezettem a kórházig, hogy biztos nem sikerült. 2 naponta volt vérvétel 4 alkalommal, szépen emelkedett a hcg szint, és a 10. napon volt az első uh, ahol már szépen látszott a szikhólyag is!!

Szóval az én elsőm egyenlőre az utolsó is, teszek föl egy friss képet a lurkóról, biztatásképpen.

Nagyon szép, klinikailag eseménytelen terhességem volt, ilyet kívánok nektek is!


[link]

2011. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Köszi a biztatást! Nekem már van egy 3,5 éves kisfiam, a kistesó nem akar jönni :(

Szóval én annyira nem vagyok kétségbe esve, hogy mi van, ha nem sikerül? Mert akkor beletörödöm és elmegyek dolgozni. De szeretnék még legalább egy babát.

2011. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Szia első! Jó sokat kérdeztél :D de én sem lennék különb a helyedben. Te hova jársz? Melyik kórházba?

A lényeg az, hogy nekem a múlt hét keddi vizsgálaton mondta meg a doki, hogy pénteken lesz az inszem, és hogy szerda este 10kor kell megkapnom a tüszőrepit. Olyan régen vártam erre, hogy legalább idáig eljussunk. Az inszem nem volt nagy szám, olyan volt, mint egy nőgyógy vizsgálat, csak semmit sem éreztem. Egy vékony csövön keresztül bementek a méhbe, és ott befecskendezték a spermát. Ott feküdtem kb 15 percig, utána el is jöhettünk. Itthon egy pár óra múlva volt egy kis barnázás, de tényleg minimális, kemény petefészek szurkálások, de mára eléggé lenyugodtak a kedélyek. Remélem hogy sikerült, olyan boldogok lennénk.

A 2 válaszolónak pedig nagyon köszönöm, hogy ilyen jókat írt, nagyobb a remény :) Mell fájdalmaid nem voltak? vagy ha volt, akkor mikor kezdődött? Nekem még nem fájnak a melleim, úgy izgulok, számolgatok, meg minden. Olyan megterhelő volt ez a fél hónap a hormonok miatt, hogy jó lenne, ha nem kéne még egyszer átmenni ezen.

2011. szept. 11. 12:09
 5/48 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Én Szegedre járok, a nöi klinikára.

Nekem a dokim annyit mondott, hogy egymás után két napon is megcsinálja az inszeminációt, tehát egyik nap meg másik nap is ugyanazt. Gondolom azért, h biztos ami biztos.

Mikor fogsz tesztelni?

2011. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Szia! :) DE jó hogy máris írtál! Olyan rossz így egyedül:( Tesztelni azt mondták 2 hét múlva kell az inszemhez viszonyítva, úgyhogy az nekem e hónap 23.a. Nem tudom, hogy merjek e aznap, nekem elvileg 27.én volt meg utoljára, lehet hogy addig ki kéne bírni. Olyan hosszú lesz ez a két hét, remélem nem bolondulok meg. :) Te milyen gyógyszereket kaptál? Egyébként Andi vagyok.
2011. szept. 11. 12:40
 7/48 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok, Ildikó!

Merional szurit, clostyt meg ovitrelle tüszörepesztöt.

Ma voltam uh-on, ez a 11. napom. A doki nagyon elszomorított. Kiváncsi lennék, neked milyen tüszöid voltak akkor, a 11. napon, megírnád?

Nekem jobb oldalon 14*15mm, 7db, bal oldal 9*9mm, 4db.

Szerdán megint mennem kell és lehet, h még egy merionalt be kell adniuk, és majd csak akkor mondja meg, mikor kll a tüszörepit beadni. Valószínü, h kicsúszik hétvégére az inszemem. :(

Amugy van aki már 10 nappal ovuláció után tesztel és halványan, de pozi.

Én nem fogom bírni, tuti tesztelek, mert tudni akarom, ha valami elindul odabenn. Vettem 16db tesztet, biztos, ami biztos :)

2011. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Én a 3-8. napig napi 1 clostyt, 5. naptól kétnaponta 50 egység Puregont kaptam váltott oldalra, a tüszőrepesztőre nem emlékszem, de biztosan nem ovitrelle volt.

Nekem a 11. napon jobb oldalon egy 14mm-es és egy 15mm-es, bal oldalon egy 13mm-es és egy 11mm-es tüsző érett.

A jobb oldaliakat tartották értékelhetőnek, ezért írtam, hogy kettő volt jó.

Nekem a 13. napon volt az inszem, de. 10-kor, és délig szigorúan feküdnöm kellett ott helyben, a kiskatonák után kaptam meg a tüszőrepesztő 2. felét.

Utána 3*2 duphastont írtak fel, de kevés volt, így kaptam utrogestan kúpot is.

Gondolom a kapott hormon mennyiség és az érő tüszők száma nagyban függ az életkortól, én 32 voltam, azért az nem olyan fiatal.

2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Második: olvastam, amit írtál.

Én 25 vagyok, nem tudom, ez befolyásolja-e a tüszök számát.

Azt nem értem, h nekem a jobb oldalon 7 db 14-15mmes tüszöm van, akkorák, mint a tieid. De nekem még növesztenem kell a tüszöket. Neked meg a 13. napon volt az inszem, nekem kb 16.on lesz.

Mindegy, csak legyek már túl rajta.....

Köszönöm!

2011. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Ildikó! Miért szomorodtál el? Nekem is hasonló nagyságúak voltak. Csak nekem összesen 3 db volt. Nem túl sok az a 7db? Nekem ettől a kettőtől is úgy fáj a petefészkem. Nekem a 11. napon a bal oldalon 14, és 16 mm esek voltak 2db, a másik petevezetékem nincs már meg, ezért arra nem is figyelünk, de ott is valami 14 mmes volt a tüsző. Nem baj az, ha a 16 napon lesz, legalább bizti, hogy nagy, és megreped. Nyugi, ők tudják mit csinálnak!
2011. szept. 13. 08:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!