Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül teherbe esni,...

Nem sikerül teherbe esni, pedig egészségesek vagyunk. Mivel próbálkozzunk még?

Figyelt kérdés
Soha nem szedtem fogamzásgátlót, nem alkoholizálunk, nem dohányzunk, nyugodt életet élünk, de a baba nem akar összejönni... Mivel próbálkozzunk? Pl. pozíció, étel... stb. Megköszönném a komoly válaszokat! Egy 25 éves feleség!
2011. szept. 11. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje próbálkoztok?Ez nagyon fontos!

Milyen a ciklusod?Milyen gyakran vagytok együtt?

2011. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok jót hallottam "Gyuri bácsi" gyógytea csomagjáról. (Babaváró tearendszer néven fut.)györgytea.hu A pár mindkét tagjának kell innia őket.


Idézet a honlapról:

Egyre több olyan házaspár van, akik szeretnének gyermeket, de valamilyen oknál fogva elkerüli őket a gyermekáldás. Ennek oka lehet betegség, de sokszor azoknál is előfordul, akiknél semmilyen rendellenességet nem talál az orvos. Az ilyen “meddőségnek” hátterében állhat a stressz, az egészségtelen életmód, a helytelen étkezési szokások, a kevés mozgás vagy a szervezet elsavasodása.


Az ő számukra dolgozta ki Szabó Gyuri bácsi a következő programot. Hármas alapelven működik: 1. kitisztítja a szervezetet a káros anyagoktól, 2. erősíti a méhfalat és növeli a spermatermelést, 3. a nemi hormonok termelését serkentő gyógynövények fogyasztását javasolja . A lépések a következők:

Belső tisztítás


A nő és a férfi is igyon meg naponta egy-egy csésze teát egyik nap csalánlevélből, másik nap diólevélből reggel éhgyomorra, amíg a teafüvek el nem fogynak.

A méhfal megerősítése, a spermaszám növelése


Az erős méhfal fontos a megtermékenyített pete megtapadásához. Ezért a leendő kismama hat hétig minden reggel és este igyon meg egy-egy mokkáskanálnyi fagyöngytinktúrát. A spermaszám növelése érdekében ez idő alatt a férfi naponta egy nyers fürjtojás sárgáját, egy pohár barna sört, 300 gramm nyers vagy főtt zellert fogyasszon.

Teakeverékek és irrigálás


Sokszor már az első két lépés eredményt hoz, ha mégsem, így kell folytatni a programot:


A férfi/női teakeverékeket mindkét félnek kell inni reggel éhgyomorra egy-egy csészével naponta, amíg a zacskó tea el nem fogy. Ezen kívül a nőnek minden este irrigálást (hüvelyöblítést) is végeznie kell. Ehhez az irrigáló teakeverékből egy púpozott evőkanálnyit 3 dl vízzel le kell forrázni, 20 percig lefedve állni hagyni, majd leszűrni.

Olyan módon kell irrigálni, hogy a folyadék minél mélyebben hatoljon be a méhszájhoz (pl. fekvő testhelyzetben, feltett lábakkal), a teát a lehető leghosszabb ideig, de legalább 5 percig visszatartva. Az irrigálást a menzesz idején fel kell függeszteni.


A teák elkészítési módja: egy adag teához egy csapott evőkanál teafüvet öntsenek le 2,5 dl forrásból levett vízzel. Takarják le, 20 perc után szűrjék le, ízesítés nélkül igyák meg.


A program bármikor elkezdhető és gyógyszeres kezelés mellett is folytatható. Ez idő alatt más gyógyteákat nem szabad fogyasztani.

A pozitív teszt után a vetélés elkerülése érdekében azonnal el kell kezdeni inni az erdei málnalevél teáját 12 héten keresztül, napi egy csészével. A málna a méhizomzat működését szabályozza, ezért szülés előtt 2 héttel is tanácsos inni napi egy csészével.


Sokaknak bejött már, szerintem érdemes kipróbálni!

2011. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat! Az efféle teákról sok jót hallottam, de igazából félek tőle. A barátnőm szülés előtt kezdett el tágulást elősegítő teákat inni, a szülés szinte 30 perc alatt meg is volt, de utána néhány hónappal rosszul lett. A máján találtak cystákat, amiket feltehetően ez a tea okozhatott. Na persze lehet, hogy már előtte is ott volt, de erre fogják. A férjemnek amúgy sem adnék ilyen teát, mert az ő mája alapból nagyobb az átlagnál, óvni, vigyázni kell rá. Én allergiás vagyok minden diófélére, szóval a diófalevél teától lehet meg is halnék. Valami másat kell kitalálni,de nagyon köszönöm, hogy fáradtál a válasszal! Üdv, Lili.

2011. szept. 11. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is egy ilyen fórumon ajánlották a spirulina alga kapszulát. 4 hónapja nem estem teherbe. Az 5.-ben elkezdtem szedni 2-3 db-ot naponta és láss csodát tegnap pozitívat teszteltem. Nem tudom ettől e vagy sem, de bejött.

Aki nekem ajánlotta (és neki több ismerőse is) szintén ezt szedte.

Lehet, hogy van benne vmi.

Ezenkívül a férjem (és én is)c-vitamin+cinket szedett, valamint használj ovulációs tesztet.

Ezek nem nagy befektetések! Próbáld meg!

2011. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A C-vitamint mi is szedjük! Majdcsak összejön! :)
2011. szept. 11. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:

sajnos bevált tanáccsal nem szolgálhatok, mi is kitartóan próbálkozunk, de nagyon drukkolok Neked :)


az utolsó válaszolóhoz lenne egy kérdésem: a spirulina algára rákerestem-még soha nem hallottam róla-és igen jó dolgokat írtak róla,de nagyon sok fajta van a piacon.

szeretném megkérdezni, hogy Te melyiket használtad? köszönöm szépen.

2011. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ezt:

[link]

Nem drága egyáltalán.

Ami mellett még fontos sz ovulációs teszt használata!

Ja és mér egy apró tanács. Ovu. előtt mi direkt nem voltunk együtt kb. egy hétig, hogy erősödjenek a katonák:)

Sok szerencsét!!!

2011. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

(spirulina-tudakozodó vagyok)

köszönöm szépen, tündér vagy! :)

2011. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)

Majd írjatok, hogy lett e baba!!!

Sok sikert!!! :)

2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sumergo ***** válasza:
Sajnos az egészségesség nem az általad felsorolt dolgokon múlik, legalábbis az a része, ami a babásodáshoz kell. Amíg nem vizsgáltak ki alaposan, sajnos nem tudhatod, tényleg minden rendben van-e. Ha eltelik egy év a sikertelenséggel, akkor keress profi nődokit (meddőségi központban), az majd tutira A-tól Z-ig kivizsgál!! Sok sikert!
2011. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!