Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres a mensim, még is...

Rendszeres a mensim, még is PCO-t állapítottak meg. Clostival mennyi esélyem van a babára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is rendszeres a mensim, es pcos vagyok..

vagyis volt, mert a masodik babam varom :D


az elsohoz harom honap kellett, a masodik rogton az elso alkalommal osszejott :))


amit en csinaltam (nem tudom emiatt sikerult e, de max utanaguglizol, hogy mit tudnak :))


szoval :

- barátcserje. csepp volt, ha jol emlekszem, agnus cactus a latin neve, vagy valami ilyesmi,egyszeruen csak jó ilyenkor (is). A masodiknal kozoltem a dokinommel, hogy ilyet fogok, csak elkestem vele, mert hamarabb osszejott :D

- vitaminok. en a dm-s ragotablettat hasznaltam, multivitaminos, megneztem, tok ugyanaz, mint a terhesvitamin, csak sokkal olcsobb (csak folsav nincs benne, de azt lehet kulon is) (jo, nekem nem mindegy, hogy 1500 vagy 4500 a gyogyszer)

-met keszitmenyt (meforal, mercformin, stb)egy jo endokrinologus, vagy nodoki felirja, a terhesseg 12. hetenek vegeig ajanlott szedni

2011. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az első spontán jött össze a a 6ik hónapban. a tesora már rásegitettünk, az első clostis hónapban megfogant. most 16hetes. pedig nekem évi 3-4mensim van csak,s peterés akkor sem mindig...
2011. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!