Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta az alaphőmet?...

Jó helyre húzta az alaphőmet? Az ovu tényleg megtörténhetett v megint csak egy álovus hónap?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 12. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre húzta és megvolt az ovud.
2011. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem ezt az ovus részt, mert azt olvastam egy cikkben, h a ciklus alatt mért legalacsonyabb hőmérséklethez képest 1-2 tizeddel kell ovukor alacsonyabbnak lennie. Nekem két leesés volt, egyik sem alacsonyabb. Az első leesés környékén volt tojásfehérje, a másodiknál meg fájdalom. Meg vagyok zavarodva. Eddig minden flottul ment.
2011. szept. 12. 08:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy alaphő fölé kell mennie legalább 2 tized fokkal!

Én nem értem,hogy miért ilyen magasra húzta be az alaphődet!

2011. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, ovukor és mensikor leesik a hő.
2011. szept. 12. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem igaz!:)

Ovukor nem kell,hogy essen, csak fel kell ugrania! Mensikor valóban leesik!

2011. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocs, h ekezet nelkul irok, de munkahelyen vagyok.

Sztem te felreertettel vmit. Nem azt mondom, h leesik es lent is marad. Ovukor es mensikor hormonszint ingadozas jon letre, ami a ho leeseset okozza. Ez a mensi masnapjatol alaphore majd ovu utan az alaphonel magasabb hore all be. Tehat azt jol tudod, h felmegy, de elotte le is kell esnie. Amikor ovus leeses van, akkor meg 2-3 napig erdemes akciozni. Meg persze elotte 2-3 nappal, de ezt nem mindenki tudja kiszamolni, akinek nincs napra pontos ciklusa.

2011. szept. 12. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem esett le,tehát tudom miről beszélek!

Barátnőm most vitte a görbéit a dokihoz, neki sem esik le. Ez azért van, mert a kiszabaduló folyadék nem mindenkinek ugyanolyan mértékben hűti le hőmérsékletét!

2011. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, az a folyadek arra nem is lenne eleg. Nem a folyadek hut. Meg hogy hutene, ha testen belul eleve a test homersekletet veszi fel? A hormonok hatnak a test hohaztartasara.

NEkem mindossze annyi a kerdesem, h elegendo-e ennyi leeses, h ez jelezze a pe-t v ez megint csak egy nem megrepedt tuszo okozta bonyodalom?

Nem akarlak megbantani 83%-os, de kerlek olvass utana te is, mert sztem kevesebbet tudsz meg nalam is. Tenyleg nem bantasbol, hanem segitseg nyujtasbol mondom. Szivesen elkuldenem, ami alapjan en merek, de az otthoni gepemen van igy csak este tudom megmutatni.

2011. szept. 12. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem értek hozzá. Ezt én is itt olvastam,hogy a folyadék hűti le, de akkor lehet,hogy nem. Én azt mondom,hogy nekem nem esett le előtte. És lehet,hogy igazam is lehet,mert én 26 hetes kismama vagyok. Bár már nem tudom beszúrni, de abban a hónapban,amikor terhes lettem, peteérés előtt 3 nappal végig ugyanannyi volt a hőm, ha jól emlékszem 36,5 volt, majd felugrott 36,8-ra és fent is maradt! A barátnőmnek szintén ahogy írtam ilyen görbéje van, és van peteérése.

Egyébként volt már ilyen kérdés itt,hogy muszáj-e leesnie a hőnek és többen írták,hogy nem!

2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!