Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Pozitív lett a...

Mi lehet ez? Pozitív lett a terhességi teszt, de ma hajnalban elkezdtem kicsit vérezni, a szokásosnál sötétebb színű.

Figyelt kérdés
egyelőre nagyon kis mennyiség. Menjek el orvoshoz? Lehetek még terhes? Vagy ez vetélés? Kb 2 hetes lehet a terhesség, ha ez az...
2011. szept. 13. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj dokihoz.

Ha még megvan a baba, akkor kaphatsz gyógyszert. Nekem így ment el sajnos a bébi.

2011. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyből orvos! Én is így vetéltem, igaz én a 8. héten.... Megy a drukk, hogy nálad ne legyen gond!
2011. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Majd meglátod. Ha nem lesz további vérzés, akkor most ágyazódott be a baba. Bár ilyen korai terhességet hogy mutat ki a teszt? Ugyanis a megtermékenyülést követő két hétben a petesejt szép lassan vándorol a méh felé, és a 2. héten ágyazódik be. Minden estre az idő eldönti, így a távolból nem tudjuk mi lehet.
2011. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!! Nagyon boldog lennék, ha megmaradna a terhesség!


Most hívtam az orvost, délután 2-re adott időpontot. Az még nem késő? Vagy menjek el vki máshoz még most? Vagy ennyi idő már nem számít?

2011. szept. 13. 08:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a saját megbízható dokid mondta a 14 órát,akkor várd meg!! Majd írd meg mi volt az orvosnál! addig nyugi!!!!
2011. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Húú nagyon izgulok ,majd írj légyszi ..
2011. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! Majd írok mindenképp!
2011. szept. 13. 09:04
 8/16 anonim ***** válasza:

Én elmennék másik dokihoz,mert ilyenkor minden perc számít. Annak idején 2x is így jártam,és mire eljutottam a dokihoz,már késő volt.

Kívánom neked a legjobbakat és hogy minden rendben legyen!

2011. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden jót, de 2 hetes terhesség nincs. 2 hetes lépsz akcióba. Szóval akkor ez 4 hetes lehet. Majd írj!
2011. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azaz 2 hetes terhesnek számítasz, ha akkor esel teherbe.
2011. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!