Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Pozitív lett a...

Mi lehet ez? Pozitív lett a terhességi teszt, de ma hajnalban elkezdtem kicsit vérezni, a szokásosnál sötétebb színű.

Figyelt kérdés
egyelőre nagyon kis mennyiség. Menjek el orvoshoz? Lehetek még terhes? Vagy ez vetélés? Kb 2 hetes lehet a terhesség, ha ez az...
2011. szept. 13. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor minél előbb menj el dokihoz! Lehet, nincs semmi baj!

Ugye ezek szerint mégcsak 4 hetes lehetsz, ilyenkor történik még a beágyazódás. Amiatt is lehet. Nekem a beágyazódás miatt volt egy pici barnázásom, de el is múlt és nem lett semmi gond. Mondjuk, vérzel, az picit más, de ki tudja. Úgyhogy, ne aggódj! Majd írd meg, mit mondott a doki!

2011. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És 08:49-nek írnám, hogy van ilyen, nekem a menzesz elmaradása előtti 4-ik napon (azaz peteérés után kb. 9. napon) mutatta ki először, aztán pontosan 4 hetes terhesen már az összes teszt nagyon erős pozitív volt. Azért tudom, mert a peteéréskor is teszteltem és utána is sokat:) Úgyhogy nagyon is lehetséges, hogy kimutatja. Ráadásul, ha drágább, jó minőségű tesztet használ az ember.

Szorítok, kedves kérdező! Remélem, megírod, hogy alakult.

2011. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező voltál dokihoz?mit mondott?
2011. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, h izgultok értem. Egyelőre semmi biztosat nem lehet tudni. Ma reggel voltam vérvételen (HCG stb), majd abból többet lehet látni. Már nem igazán vérzem. Este lesz eredmény, de konzultálni csak reggel tudok majd a dokival. Ő egyelőre nem javasolt semmit, csak annyit, hogy vigyázzak, ne terheljem túl magam semmivel.


Addig is szép napot Nektek!

2011. szept. 14. 13:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező !Na mi lett az eredmény??remélem jó hireid lesznek nagyon drukkolok.
2011. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A doki meg szeretné ismételni a labort hétfőn, mert az eredmény nem mutatja meg még most egyértelműen, hogy jelenleg is fennáll -e a terhesség, ha ez az. Remélem, hogy ez az, és minden rendben lesz! De sajnos hétfőig megint várni kell. Elég nehéz, nagy türelemre van szükség. Próbálok nem nagyon aggódni... Köszönöm, hogy még mindig izgultok értem, minden támogatás nagyon jól esik!


Egyébként tegnap már nem véreztem csak egy picit reggel, ma már egyáltalán semmi. Fúúú, várni kell...


Köszi még egyszer! Szép napot Nektek!

2011. szept. 15. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!