Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap utánra nem várom...

Holnap utánra nem várom kimutatná már a 25-ös érzékenységű teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:41
 1/4 sumergo ***** válasza:
73%

Nemvárt napja előtt nem tesztelnék, de te tudod, mert lehet negatív lesz, közben pedig babás vagy. Nem tudom hová ez a nagy sietség. Most nehogy azzal gyere, hogy én könnyen beszélek, mert 7 évig vártuk a picinket, de még a lombikoknál SEM teszteltem, csak mikor vissza kellett menni (nemvárt után 1 nappal). Ennyire nem szabad türelmetlennek lenni. Sok sikert!


32+1 hkm

2011. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szept 1-re nem vártam, és aug 29-én már délutáni pőisiből csináltam és pozi lett!Szóval 3 nappal előtte!De akkor én már a jelekből 99%-ban tudtam hogy igen!Második!


De ha halvány vagy nega ne keseredj el, tesztelj a nemvárt napján is!De van akinek még akkor sem mutatja ki!

Nekem pont 14. napi pém volt, és én már a tüneteimet éreztem 26-án!

2011. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még 1 héttel nemvárt után sem mutatta ki. De mindenkinek más a hormontermelése, lehet hogy neked már kimutatná.

Sok sikert hozzá, írd meg, ha csináltál tesztet, kíváncsi vagyok :)

2011. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem negatív lett ! Folyamatosan azt érzem ,hogy meg fog jönni !
2011. szept. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!