Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja úgy fel vagyok puffadv...

3 napja úgy fel vagyok puffadva pedig még ma semmit nem ettem félóránként járok pisilni! Menszimnek 2-án nem kéne megjönnie! Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
De ez az érdekes hogy hogy napközben járok sokat pisilni este meg nem és napközben sem iszok sokat de a haspuffadás már reggeltől van estére meg már feszül is már a nadrágaimat sem tudom be zippzározni!!!!Ilyen korán lehet terhességi tünet a puffadás hogy nem várt előtt majdnem 2 héttel?Ja és a tesztem tegnapelőtt - lett:(:(:(:(
2009. ápr. 23. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem lehetnek ilyen tüneteid. És milyen teszt lett negatív? Ovulációs vagy HCG? Mert ha HCG, az nagyon korai volt és tök felesleges. Még most lehet a peteérésed, amiatt esetleg lehet puffadás. És esetleg felfázás miatt lehet a gyakori pisilés. Vagy ha iszol gyógyteát, az is okozhat ilyet.
2009. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hcg teszt!
2009. ápr. 23. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A nem várt előtt felesleges tesztelni. Van akinek pár nappal előtte is kimutatja, de inkább várd meg, hogy tényleg nem jön-e meg és csak utána tesztelj. Ha megjön, akkor megspóroltál egy tesztet és magadat is a felesleges csalódástól. Már az is elég csalódás, ha megjön.
2009. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!