Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea vetélés ellen?

Palástfű tea vetélés ellen?

Figyelt kérdés

ha még nem tudom, hogy terhes vagyok, de nem szeretnék elvetélni ha terhes vagyok akkor elkezdhetem inni a palástfű teát? vélemények? tapasztalatok?

olvastam erről:

Vetélés: A vetélés megelőzésére a terhes nő a harmadik hónaptól kezdve naponta igyék palástfű teát. Koraszülésre hajlamos nőknél a terhesség megtartásában, a méhszalagok erősítésében sokat segít a palástfű.

szerintetek?


2011. szept. 15. 09:32
 1/7 A kérdező kommentje:
jövőhétre nem várnám a mensit. ha most elkezdem inni nem teszek kárt?
2011. szept. 15. 09:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már vetélésed?Én nem innék semmi ilyesmit.Ne stresszelj azon,hogy elvetélhetsz,ha meg esetleg volt már vetélésed,akkor a nőgyógyász úgyis ad valamit ami segít abban,hogy ne menjen el a baba.De ez csak az én véleményem.Amúgy is úgy írod,hogy a harmadik hónaptól lehet inni,szóval ha most elkezded inni,gyanítom nem tesz jót.Szedj magzatvédő vitaminokat,pihenj,és nyugodj meg,légy pozitív.Szedj magnéziumot,azt is szokták adni visszatartásra,azzal nem ártasz.
2011. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem innék semmit! Nézd,ha egy baba elmegy,annak oka van. És akkor is bekövetkezik,ha iszol teát, ha nem!

De van,akinek be is zavarhatja a ciklusát, ha netán nem lennél terhes!

2011. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt már egy vetélésem :(
2011. szept. 15. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is inkább azt szedd amit asz orvosod javasol.Magadtól ne szedjél semmit és ne igyál semmilyen teát.Az interneten sajnos sok baromság is fent van.Beszélj a nőgyógyászoddal.Ő biztos tud javasolni valami olyat,amivel nem ártasz.De a legfontosabb,hogy ne idegeskedj.
2011. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ellenkező véleményen vagyok. Az orvosok többsége nem hisz a gyógyteákban, vagy a homeopathias szerekben.

A palástfű tea pont a vetélés megelőzésére szolgál, mert támogatja a progeszteron termelődést, ami a beágyazódáshoz kell. Ha volt már vetélésed és esetleg tudod, hogy mért volt, akkor ihatod bátran, nincs káros hatása a ciklus második felében. Sok sikert :)

2011. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valószínű úgy lesz, hogy megvárom a terhességi teszt eredményét és ha pozitív akkor elkezdem inni.
2011. szept. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!