Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes vagyok de 2...

Melutothné kérdése:

4 hetes terhes vagyok de 2 napja erös a vérzésem a doki megnézte és azt monta 5mm a petezsak képlet láthato és adott gyogyszereket de engem ez nagyon zavar félek ha tud ebbe a kérdésre választ adni? .10 éve várok erre az alkalomra

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés tulajdonképpen!

Sok mindent most úgy gondolom nem tudsz tenni. Szedd a gyógyszert és ha megteheted feküdj egész nap!

Ha elmegy baba,akkor valamilyen komoly rendellenessége van!

2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen az orvos is ezt tanácsolta
2011. szept. 16. 12:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Pihenj !!!
2011. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nekem is ez volt,ha nincs baj a picivel megmarad,k az enyém 21 hőnapos:-)De tartsd be,tényleg pihenj amikor csak lehet,ez nagyon fontos,szorítok neked.
2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elöször is gratulálok köszi szépen a jó tanácsot .Hétfön kell viszamenem a dokihoz és nagyon izgulok de remélem a babával minden rendben van.Köszi mégegyszer
2011. szept. 17. 12:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy ezért megy el a baba, mert rendellenessége van! Ember! Tájékozódj már! Ne írj hülyeségeket! Akkor is elmehet, ha beteg, de nincs törvénybe írva! Félig igaz csak, amit írtál! Azért hülyeség, mert nem kerek! Ááá... Gondolkozz már!
2011. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Te tájékozódj inkább,mert olyan stílusban írsz marhaságot,hogy kiakasztó!

Ha magától indul be a vetélés (hogy jobban megértsd: nem történt külső behatás, mint pl. nehéz emelés, baleset stb) akkor az azért van,mert a magzat beteg!

Az ország legjobb genetikusa ezt mondja, de nyilván te okosabb vagy!

2011. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 07:55!

Bóknak veszem! Köszönöm!

2011. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan!:) Annak szántam! Hiszen mindenképp tehetség kell olyan témához hozzászólni,amiről fogalmad sincs!:)
2011. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Befejezted?
2011. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!