Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki ilyen helyzetben?

Van még valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Azon szoktam mostanában többet gondolkodni, hogy szerintetek ebben a helyzetben vállaljunk -e babát a párommal. Az van hogy "sajnos" nagyon sokat dolgozik a párocskám, elég ritkán van itthon, már úgy hogy csak hétvégén jön haza vasárnapra, de ez remélem átmeneti. És már nagyon vágyunk egy picikére, de én nagyon félek attól hogy ha terhes leszek akkor mi lesz velem egyedül. Nagyon parázós vagyok:( Nem tudunk együtt csinálni majd jóformán semmit. Elég hülye gondolatok, de ha valaki van ilyesmi helyzetben , ti hogy csináljátok.
2011. szept. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk valahogy fordítva alakult.

Mikor babás lettem és szültem, férjem itthon dolgozott, igaz nem mentünk túlságosan sokfelé,tél volt, de legalább itthon volt.

Most 11 hónapos a fiam, és apája alig van itthon!Napokra megy vidékre dolgozni, hétvégén is sokszor elvan, ha meg a környéken dolgozik, akkor is általában akkor indul mikor fiunk még alszik, és akkor jön mikor már alszik...:S

Szóval az élet mindig változik.

Nem tudom mennyire fix ez a munkahely, de ha nem, akkor változhat a szitu, ha meg fix, akkor végül is mind1 meddig vártok, mert úgyse változik...

2011. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!! Sajnálom hogy ennyire kevés időt töltötök együtt a családdal, de bizzunk benne hogy egyszercsak jóra fordul. a párom munkahelye fix, csak mindig mennek össze vissze, van mikor nem ott alvós munkák vannak, de mostanában egyre több. Na ez az hogy mire várunk? Ezt nem tudom. annyira szeretnék egy kis csemetét:))
2011. szept. 16. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha fix, akkor sok minden nem fog változni...

Igen, rossz, hogy ennyit nincs itthon, de úgy vagyunk vele, hogy ebben a mai világban hálásnak kell lenni a munkáért.

Nem igazán vagyunk abban a helyzetben, hogy válogassunk.De majd fog változni:)

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha annyira szeretnétek, akkor szerintem ne várjatok a miatt, hogy a férjed sokat nincs otthon.

De ez csak az én véleményem, első voltam:)

2011. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok a párom 27, 4 éve lakunk már együtt. Szerintem ennek ellenére hogy sokat van messze kiegyensúlyozzott a kapcsolatunk. persze van mikor kicsit kibukok, hogy nincs itthon de ez természetes szerintem:)

Fel a fejjel mind a kettőnknek!!!

2011. szept. 16. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
a férjem heti hat napon tíz órát dolgozik.egyetlen vizsgálatra,ultrahangra sem tudott elkísérni.ettől függetlenül nem éreztem magam egyedül,mert ott volt a család,barátok.azóta két éves a fiunk,most is ugyanannyit dolgozik a férjem,így nem sokat van velünk.egy egész nap a héten,+ este hattól nyolcig,mert akkor fektetem le a gyereket.Ez van,mert a pénz meg kell.ki lehet bírni
2011. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!