Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy hőgörbés kérdés....

Megint egy hőgörbés kérdés. Első hónap, hogy mérem. Szerintetek milyen? Hasonlít egy trifázisoshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 17. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem trifázisos. Viszont az a pecsételés és hőleesés a 7. dpo elég gyanús... Babára gyúrtok? Ha igen, sok sikert, ez nagyon bíztatónak ígérkezik!
2011. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap lesz a 14. dpo-d. Ha még akkor is fent lesz a hőd, 10-essel reggeli 1.-ből tesztelhetsz.
2011. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma is 37 fok volt, de holnap még csak a 11. dpo lesz.

Viszont ma is volt egy pici barnás folyás, az gond?

2011. szept. 18. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
szoritok nagyon hogy baba legyen :))
2011. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát lányok, nem tudom mi ez, de most este volt egy kis vérzés is pisilésnél. Most elég ideges lettem, mert mensiig majd egy hetem lenne...

Holnap reggelig remélem nem lesz semmi, és holnap elmegyek orvoshoz, de csak sztk-ba tudok menni. Remélem nem néznek majd hülyének, és megnéznek rendesen...

Köszi azért. :) És próbálok nem ideges lenni...

2011. szept. 18. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hoborgesnek olvastam.
2013. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!