Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes anyukák, nektek mi...

Inszemes anyukák, nektek mi volt a probléma? És sikerült inszemmel teherbeesni?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap volt az első inszemem.Eléggé nem bíztattak semmivel ugyan is elég rossz a férjem spermaeredménye. Kiválogatva kb 2 milliót fecskendeztek fel. azt mondta a laboros hölgy aki előkészítette a kiskatonákat, hogy azért egy 5 milliónak kellene lennie, hogy sikerüljön. nektek mennyi spermaszámmal sikerült? Úgy értem, hogy amennyit felfecskendeztek. Mert a férjemnek amúgy 18 millió van, de abból csak 14%-a normális alakú és mozgású. már nem is reménykedem!
2011. szept. 20. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk pénteken volt a 2-ik inszem. Múlt hónapban és most is 4 millió lett kiválogatva (ált.1,5 millió/ml). Meglátjuk most sikerül-e. A nővérke mikor meglátta a mennyiséget kicsit furcsa arcot vágott, olyan rácsodálkozót...de figyi, én azzal nyugtatom magam, hogy 1 db is elég. Az elsőnél számolgattam vissza a napokat, most pedig valahogy hidegen hagy. Meló után olvasok, virágot ültetek, szekrényekben pakolok...mindenhez most jött meg a kedvem.
2011. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem ami eszembe jut erről a kevés spermaszámról, hogy aki megszakítással védekezik és úgy esik teherbe, szerintem abban az előváladékban sincs több sperma. Vagy hülyén gondolom?
2011. szept. 20. 12:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Látod, nekem ez eszembe se jutott,csak azért van egy kis különbség. Pl.4 év járás (és ilyen védekezés) után hopp, becsúszik a baba, vagy 4 év állandó próbálkozás mellett. Nekünk azt mondta a dokink, hogy akár a jövő hónapban is összejöhet, vagy akár fél év múlva, de az is lehet, hogy csak 5 év múlva és az esélyek hónapról-hónapra csökkennek. Hozzátette, hogy a 2 év próbálkozásunk alatt már terhes kellett volna, hogy maradjak ha lehetne spontán. Szóval nekünk marad januárban a lombik.
2011. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is lombikot ajánlottak, de még várnánk egy picit, hátha valami gyógyszerrel fel lehetne tuningolni a spermákat.
2011. szept. 20. 12:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekünk már tuningolva ennyi. Múlt hónapban volt 2 millió/ml (4ml) és ebből lett használható 4 millió. Most 2 ml alkotott a drágám, meg is voltunk ijedve, hogy alig lesz kiskatona, de most jobb lett. Ugyan annyi lett a mostani 2ml-ben, mint a múltkori 4ml-ben. Hozzátenném, hogy aug-ban a doki által felírt cuccot szedte, most pedig megint az én kombinációmat. Éééés, az enyém ezek szerint hatásosabb. Ha nem hajnal 3kor bújtunk volna össze (9 órával) inszem előtt, tuti több lett volna a ml, de így is jó.

Ja, kül.18 millió az nem rossz. Majd megírom, mit szedjen a férjed.

2011. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ok. köszönöm aranyos vagy!
2011. szept. 20. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:

E vitamin 2x150mg, C vitamin 2x500 mg, cink (pezsgőtabletta napi 1), koenzim q10 akár 30mg, Speman tabletta 2x2 (ez növényi cucc), L-karnitin 800 mg (2x400mg). Volt amikor a szelént is szedte, az is segít a mozgékonyságon. Ráadásul az Arginin is nagyon fontos, de azt sehol nem lehet venni. Így vettem bioboltban fél kg nyers, megtört napraforgót és abból egy evőkanállal is elég lenne naponta. Mivel az én párom szereti a rágcsálni valókat, így tettem 4 marék napraforgót és 4-5 marék tökmagot. (A lényeg hogy ne legyen se sós, se pörkölt, csak nyers. azért van benne a szükséges vitamin). Neten olvasgass utána. Van még a Fer14 is. A mozgást az E vitamin nagyon szépen helyreállítja.

Mióta próbálkoztok?

2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, meg a halolaj, de azt csak azért szedi, mert a doki megvetette velünk és ha már van...miért is ne...Volt amikor 9 bogyót vett be egyszerre, na akkor már kicsit kezdett elege lenni, de miután 4 millióval jobb lett az eredménye, boldogan ette tovább. :) Mostmár nem kínzom vele, az ICSI-hez untig elég az össz 8 millió.
2011. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ilyen vitaminokat ő is szedett.Napi 300mg c vitamint, 1000 mg c vitamint és napi 2 szem supradynt. Ezeket a doki ajánlotta. eredetileg 15m volt neki és ezektól ugrott fel 18m.ra, az egészséges, pedig 10%-rol 14-re. de ez nem elég az inszemhez. Mennünk kell spermatenyésztésre, mert talált valami baktériumot az orvos és azt mondta, hogy lehet gyógyszerrel javítható a helyzet. csak azt nem értem, akkor miért mondták annyira nyugodt szívvel, hogy csinálhatjuk az inszemet,mikor az adott napon pedig meg vannak lepődve az eredményen. Vagy azt mondták volna, hogy még várjunk, mig nem lesz jobb a spermakép, vagy egyenesen lombik. Amúgy 2 éve próbálkozunk és úgy érzem, hogy egy kicsit pihennünk kell a baba ügyben, mert nagyon ki vagyunk készülve. eléggé besokaltunk mind a ketten. de aha mégis sikerülne ebben a ciklusban, akkor természetesen nagy az öröm.
2011. szept. 20. 13:26
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsi napi 300 mg e vitamint akartam írni
2011. szept. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!