Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik nap volt peteérésed...

Hanyadik nap volt peteérésed clostival? Előrébb jött?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem mindig van peteérésem, és ha van, akkor is a 24-30. nap között. Remélhetem, hogy előbb lesz a clostival?
2011. szept. 20. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 28napos ciklusaim voltak és nem hozta előbbre.15.napon volt.A barátnőmnek viszont előre hozta.
2011. szept. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusokkal az ovu teszt a 13. napon vált pozitívvá.2 terhességem volt (az első sajnos elhalt 9 hetesen) mindkét alkalommal clostyt szedtem. Mindkétszer a második hónapban jött össze. Mindig azt tapasztaltam, hogy amikor nem sikerült, akkor a 27. napon megjött, amikor pedig sikerült, akkor a 27. napon már pozitív volt a teszt.

Sok sikert!

2011. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Várom a további tapasztalatokat! :)
2011. szept. 21. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Closti előtt 40-45 napos ciklusaim voltak, pé vagy nem volt, vagy a 25 nap után valamikor ....

Az első clostis hónapban a 15 nap volt pé-em, most pozi a tesztem, pénteken megyek dokihoz.

2011. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utsó! Gratulálok :)
2011. szept. 21. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :) Neked pedig szurkolok :)
2011. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!