Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbe estem a mellfeszülés...

A teherbe estem a mellfeszülés mikor jelentkezik általában? Jövő hét hétfőn kellene megjönnie. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Jövő hétfőn tesztelj. (Reggeli első pisiből)

Mellfeszülés nem mindenkinél van, aki terhes, de ha igen, akkor jelentkezhet már az esedékes vérzés előtt, de az is lehet, hogy csak később...

2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor tesztelj ha már késik! Felesleges pazarolni a teszteket. Én is eldurrogtattam egy párat feleslegesen.
2011. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem megvárom a keddet és csak akkor tesztelek.

Ez a második tabletta mentes hónapom.

2011. szept. 21. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp várd meg míg kimarad, mert nem biztos hogy akkor mutat még valamit a teszt.Én is így jártam és nagyot koppantam....:(Állítólag függ a tesztől is...hát nem tudom!
2011. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma reggel teszteltem egy jó erős pozit :-)))

Olyan boldog vagyok.

2011. szept. 27. 07:46
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!Boldog babavárást kívánok!
2011. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. szept. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!