Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes mind ezek...

Lehetek e terhes mind ezek mellett? Vagy csak késik a felfázás miatt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Mindig pontosan késve (2 napot) jön meg a menstruációm, de most már 4 napja késik. Még nem volt szexuális kapcsolatom, de félek, hogy belém kerülhetett a dolog a barátom kezéről. Tudom, hogy szűzen is lehetek terhes. És úgy érzem fel vagyok fázva mert sokszor van vizelési ingerem és fáj is miközben pisilek. Plusz ebben a hónapban történt egy olyan, hogy beütöttem a nemiszervem és vérzett egy kicsit.
2009. ápr. 25. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem tehetsz, csak a teszt marad. vegyél egyet a boltban és csináld meg. Kicsi a valószinüsége, de a baba nem oda érkezik, ahova várják...
2009. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem az első terhességi tünetem az volt, hogy úgy éreztem, mintha felfáztam volna. Irány a teszt.
2009. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha hétfőre nem jön meg akkor tesztelek mert ennyi idős korba még természetes ha késik, nem? Annyira félek. :(:(:(
2009. ápr. 25. 12:03
 4/13 anonim ***** válasza:
De te irtad h mindig rendesen jön meg. Szerintem most csináld meg a tesztet, ne hétfőn. Nyugodj meg.
2009. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy kisvárosban lakom és lehetőségem sincs tesztet venni hétvégén. De már nagyon idegesít a dolog. :S
2009. ápr. 25. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj, ne idegeskedj. Ettől nem valószínű, hogy terhes vagy, szerintem felfáztál, hiszen mondod, hogy fáj a pisilés. Késni meg valszeg a félelem miatt késik. Legközelebb légy óvatosabb!
2009. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A felfázástól is késhet. De azért csinálj majd egy tesztet. Nyugodj meg, nem lesz baj.
2009. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 éve napra pontosan jön meg,viszont volt egy nagyon csúnya hólyaghurutom,és késett a mensim 2 hetet múlt hónapban..szóval nem kell idegeskedni,előfordul az iylesmi.4 nap késés még nem ad okot aggodalomra..de csinálhatsz tesztet a saját megnyugtatásodra!
2009. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és negatív lett. Megnyugodhatok, vagy egy hét múlva ismételjem meg?
2009. ápr. 26. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz, de ha nem jön meg továbbra sem, mondjuk egy két napig, akk megint tesztelj. ird meg mi lett.
2009. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!