Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 32. napba vagyok, de...

Már 32. napba vagyok, de semmi jele annak hogy megjönne. Csináltam már 4 tesztet 3 negatív lett és egy halványan két csíkos. Lehetséges, hogy állapotos vagyok? Vagy már csak beképzelem? Nagyon szeretnénk babát. Mindig pontosan megjött.

Figyelt kérdés
Azt elfelejtettem írni,hogy néha hányingerem van és megundorodtam a fagyitól.Pedig eddig ezzel lehetett levenni a lábamról. :D
2011. szept. 22. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már van egy halvány két csíkosod az ó jel. Azt mikor csináltad?
2011. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó jel persze...
2011. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A halvány két csíkost már 1 hete.Ma reggel csináltam egyet de az negatív lett.Mikor csináljam a következő tesztet?Dokihoz menni szerintem még korai.Szerintetek?
2011. szept. 22. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy hőmérőzöm magam és már napok óta 37.5.
2011. szept. 22. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont a két csíkos volt először, és azóta csak negatívakat tesztelsz, az nem annyira jó jel, mert akkor lehet, hogy a baba már nincs veled...

Mindenképp menj el orvoshoz mihamarabb, hogy kiderüljön, és ha szükséges, tudjon Neked segíteni.

2011. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor meglátogatom az orvost.
2011. szept. 22. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, voltál orvosnál? Jön a baba?
2011. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!