Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestantól késhet a vérzés?...

Utrogestantól késhet a vérzés? Vagy ez nem befolyásolja? Ha baba van segít ha nincs ugyanúgy meg kéne jönnie időben?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. szept. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógyszer sárgatest hormon, ami segíti a magzat megtapadását, tehát ha baba van, nem árt, hanem inkább használ. Viszont mivel - mint már említettem - hormon, elképzelhető, hogy terhesség hiányában a vérzést befolyásolja. Fejtsd ki jobban, hogy milyen körülmények között, miért szeded, hátha úgy többet tudok segíteni. Nekem ezt kellett szednem anno a babám megtartásáért, de csak miután kiderült a terhesség..
2011. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Volt már vetélésem és ennek elkerülése miatt félidő utántól kicsivel kell szednem. De mivel nem inszem és nem lehet tudni mikor volt pontosan peteérésem ezért nem merem még abbahagyni. A ciklusaim 28 naposak. Ma vagyok a 29. napon és nem jött még meg; viszont a tegnapi tesztem negatív. Szerinted?
2011. szept. 23. 15:41
 3/4 sumergo ***** válasza:
80%

Annyit tudok az Utrogestanról, hogy inszeminációnál és lombiknál szinte minden esetben ezt használják. A személyes tapasztalatom az, hogy mikor nem sikerült a terhesség, akkor hiába használtam, ugyanúgy a napján megjött a mensim. Mikor terhes lettem ,akkor viszont nem. De olyannal is találkoztam a meddőségiben, ahová jártam, hogy akinek nem sikerült a terhesség, a mensije késett az Utrogestantól. Úgyhogy ezek fényében nem nagyon tudsz mire alapozni. Ha pár nap múlva sem jön meg, akkor tesztelj. Bármi lehet még!


33+4 hkm

2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre fogok válaszolni, hanem én is kérdezek. Írod, hogy nem tudod, mikor volt pontosan peteérésed. Akkor hanyadik ciklusnaptól szeded az utrót? Mert én is hasonló cipőben járok. Viszont általában nem félidőben, hanem később van ovulációm, ezért nem tudom, hogy el merjem-e kezdeni a 17. napon szedni. Nem tudom, nem-e gátolja az ovut, ha még csak az után lenne.
2011. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!