Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami "kötelező eredmény"...

Van valami "kötelező eredmény" amit vinni kell?

Figyelt kérdés
Jövő héten csütörtökön (okt.6.-án) megyünk Tapolcára:nekem nőgyógyászati vizsgálat, vérvétel, páromnak is vérvétel meg azt hiszem fickó számlálás!ha jól tudom.van valami olyasmi papír vagy vizsgálat amit ilyenkor már kérni szoktak?köszi előre is!Kicsit már izgulok!:-)
2011. szept. 26. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és még valami bocsi!

Az hogy a páromnak nagyon kevés a sperma száma (mert azt már tudjuk,4M), az ad okot arra hogy kapásból lombikunk legyen??

2011. szept. 26. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Minden olyan vizsgálati eredményt vigyetek magatokkal ami a meddőséggel kapcsolatosan lett végeztetve!Hormon vizsgálat neked,átjárhatósági eredménye esetleg ha volt párod andrológiai eredménye...stb!Okt.6.-án el fognak mondani mindent milyen vizsgálatok kellenek a lombikhoz!Mi aug.31.-én voltunk először pesten a kaáliban petevezeték elzáródás miatt lombik!Akkor el mondták miket csináltassunk meg:HIV teszt mindkettőnknek,nekem clamídya,rákszűrés,3.ciklus napi hormon v.vétel,hepatitis v.vétel általános v.vétel+Ekg.Mi is okt.6.-án megyünk vissza,visszük az eredményeket akkor ott csinálnak még nekem egy vérvételt+férjemnek andrológia és meg beszéljük mikor kezdjük a stimut a lombikhoz!

Biztosan el fogják mondani de a szükséges vizsgálatokat meg tudod csináltatni majd háziorvossal és saját vagy sztk-s nődokival,nem kötelező a kaáliban!

Remélem valamennyit segítettem,ha valami érdekel még és tudok segíteni kérdezz igyekszem válaszolni!

Sok sikert!

2011. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nagyon sokat segítettél!az a lényeg akkor,hogy ott mondják meg hogy mi kell előtte nem nagyon tudok "sumákba" előre dolgozni :-)

Azt nem tudod esetleg,hogy mivel nekünk vagyis a páromnak kevés a sperma száma hogy akkor nagy valószínűséggel már lombikkal kezdünk?illetve ha el kezdjük akkor az ők döntik el hogy mennyit ültetnek be vagy én is meg mondhatom hogy nekem pl.:3 vagy 4 kell mert ugye sajnos nem biztos hogy meg maradnak!:-/ esetleg erről is tudsz!köszi amúgy még egyszer!

2011. szept. 26. 15:59
 4/5 sumergo ***** válasza:

Tapolcai lombikos vagyok, az első által felsorolt vérvizsgálatokat nekünk ott helyben csinálták ingyen, úgyhogy nem szükséges ezen gondolkozni. Ami van nőgyógyászati, és párod ezzel kapcsolatos papírjai, azt mindent vigyetek. Ha van régi, azt is, legfeljebb nem lesz rá szükség. Azon felül pedig a doki majd megmondja, hogy mi az, amit ők nem csinálnak, de feltétlen szükséges, és beutalót is fog adni hozzá, pl: HSG, nekünk csak ezt kellett kórházban megcsináltatni, minden egyebet ott csináltak, ingyen!


34 hkm

2011. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!amúgy HSG-n is voltam már!Igaz hogy 2009-ben de elviszem akkor a röntgen képet meg a papírjaimat is!Köszönöm még egyszer!!
2011. szept. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!