Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy 7...

Mennyi az esélye, hogy 7 negatív terhességi teszt (1 hónap alatt) elvégzése után mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Jelentkezett augusztusban menstruációm viszont késett 1 hetet és kevés is volt. Előtte szúrkált a hasam és érzékeny volt a mellem is nagyon aztán mikor megjött elmúlt. viszont néha hányingerem volt de mára már az is elmúlt. Voltam nőgyógyásznál ő pedig csak hasi uh-t végzett és tapintásos vizsgálatot. Mennyire lehetek biztos abban hogy nem vagyok terhes?
2011. szept. 26. 14:03
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy mérem a hőmet de nem régen kezdtem el és reggelente 36.2-36.4 szokott lenni. Menstruációt 30.-a körül várok. Ha terhes lennék nem lenne magas a testhőm? az s gyanús, hogy azt olvastam, hogy mensi előtt a testhő magasabb... akkor most nem volt peteérésem azért nem volt magasabb?
2011. szept. 26. 14:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha augusztusban fogant volna meg akkor már kimutatnák a tesztet, de ha szeptemberben is esélyes hogy terhes lettél akkor korán teszteltél.

Szerintem ha az augusztusi mensi miatt merült fel benned a kérdés h terhes vagy-e akkor nyugi nem vagy az. 7 teszt azért kimutatta volna már..

2011. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!