Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár csepp barnázás, egy...

Pár csepp barnázás, egy hosszú ciklusban mit jelenthet? Soha nem volt ilyen, és mára már el is múlt. A hőm egy kicsit emelkedett, tehát elvileg nem lesz mensi.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 29. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
talán lehet sikeres volt ez a hónap és az lehet amire te is gondolsz :) drukkolok :)
2011. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mikor tesztelsz újra? látom a görbéden teszteltél 16.án.
2011. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor teszteljek újra... Már nem akarok csalódni, viszont még mensi sehol, csak a tegnapi pár csepp barna, de mára már semmi nincs.

Szerinted mikor teszteljek?

2011. szept. 29. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagyok jaratos a hogorbek teren, de neked aug 5-en voltuljara mensid? Kb. nekem is akkor lehetett, azota mar volt egyszer, es most lesz ujbol. Szoval en orvoshoz mennek. Ha valamit elneztem akkor bocsi :) Es en is varom a fejlemenyeket :)
2011. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, augusztusban volt utoljára meg a mensim, de a terhességi tesztjeim negatívok...

2011. okt. 1. 16:05
 6/10 Atroposz ***** válasza:
Volt nekem is ilyen 3 hónapig kimaradt aztán kiderült felborult a hormonháztartásom.Sok sikert.
2011. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is volt barnázásod közben?
2011. okt. 1. 17:14
 8/10 Atroposz ***** válasza:
Az egyikben igen de a másik kettőben nem.
2011. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de azt kell hogy mondjam, nincs peteérésed:( A szervezeted próbálkozik csak. Nekem is így volt, norcolutot kaptam, aztán meg is jött, és most clostilt szedek, mellette merckformint a Pco-ra:(

Uh-ra mindenképp menj el, ha terhes vagy azon kiderül majd írj hogy mi lett az eredmény, én még terheléses cukor és inzulin vizsgálatot is javaslok, ha hallgatsz rám:)

2011. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Atroposz ***** válasza:

Hát én meforal 500-ast ( cukor gyógyszert) kaptam a dokitól.

Tele van hormonokkal,az egyik munkatársam aki a hormonkezeléstől kezdve mindenen rész vett ,hogy ne hogy szedjem mert én is akkora LESZEK MINT A HÁZ.Nem szedtem magától helyre jött a hormonháztartásom és spontán teherbe estem amikor már nem foglalkoztam a gyerek témával.18 hetes kismama

2011. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!