Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek most? Terhesség?...

Mit tegyek most? Terhesség? Csak késik? Betegség?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írtam ki a napokban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


A történet: 22-én lett volna az ideje, ma 29. van, és semmi. 26-án és 28-án teszteltem, mindkettő negatív, de jelét sem mutatná, hogy meg akarna jönni.


Nagyon örülnék a babának, viszont így, hogy két negatív tesztem van, aggódok, hogy valami betegség miatt nem jött meg. Teszteljek most? Vagy holnap? Mikor?


2011. szept. 29. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem augusztus 4-én volt meg utoljára... Jövőhéten megyek dokihoz, tesztjeim negatívok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Segíteni sajnos nem tudok, de szerintem egy hét múlva tesztelj, lehet késői peteérésed volt. Hődet nem vezeted véletlenül?

2011. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tegnap kezdtem vezetni, úgyhogy az sajnos most nem lenne nagy segítség. Nekem augusztus 27-én volt meg utoljára, és 27 naposak szoktak lenni a ciklusaim.


Akkor várok jövő hétig, csak nagyon félek...

2011. szept. 29. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 27.én (20-27ig mensi) volt meg nekem is utoljára és azóta sem jött meg. Semmi tünetem sincs. Tegnap szurkált picit a méhem autózás közben amikor belementem 1-1 kátyúba, de ezt nem nevezném tünetnek. Fogalmam sincs miért késik...
2011. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, nekem augusztus 27-én jött meg, 1-ig tartott.


Nekem is szurkált kicsit, vagy mintha görcsöltem volna, vagy nem is tudom. Nem szoktam görcsölni.

2011. szept. 29. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem aug 20-án volt meg, azóta semmi, tesztek negatívak. Ma voltam dokinál, uh-ot nem nézett, jövőhét szerdán kell visszamennem uhra. azt mondta, hogy cisztám nincs, minden rendben, terhességet nem talált. Nem tudom mitől lehet ez. Ha korai terhesség lenne, akkor csak uh lát valamit, vagy már kézzel is érzi???
2011. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mitől lehet... Most ráadásul azt sem tudom, hogy menjek-e orvoshoz.

Érdemes ennyi idő után aggódni? Na meg mi van, ha pont akkor jön meg? Holnap reggel szerintem tesztelek. Vagy most csináljam? Ez már a harmadik lenne.

2011. szept. 29. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teszteljél nyugodtan, én 4 tesztet csináltam, mind negatív, majd jövőhéten kiderül mi volt ez...
2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Aug.19-én jött meg legutóbb és szept. 28-án negatív volt.Elsőnek Lily-vel teszteltem,majd mikor ki is mutatta,akkor Gabriell-el.Ez nagyon megbízható.Majd novemberben 3-án kimutatta,hogy terhes vagyok.És 6-án kiderült,hogy 10+3 hetes vagyok.Ez 2009-ben volt.És nekem is fájt,mintha meg akart volna jönni,de október közepe-vége fele már más tünetek is jelentkeztek (hányinger, szédülés,...).Nekem azt mondta akkor az orvosom,hogy 2 kimaradt menzesz után érdemes menni,mert az már tényleg terhesség gyanús.Remélem összejön a baba mindegyik hozzászólónak.Írjatok,hogy mi lett végül!ENcsi
2011. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most teszteltem a harmadikat, és ez is negatív lett, de mensi még mindig sehol. Most már tényleg félek, úgy vagyok vele, hogy inkább jöjjön meg, és akkor legalább tudom, hogy nincs gond.
2011. szept. 30. 08:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit ne idegeskedj. Nekem aug.26 jött meg ás tartott aug.30 ig és még csak tegnap teszteltem nagyon halvány pozitivat.
2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!