Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahang nélkül mikortól...

Ultrahang nélkül mikortól tudja a nőgyógyász megállapítani a terhességet? Korai szakaszban csak az ultrahanggal tud pontos eredményt mondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vérvételből meg tudja mondani.De öt hetes terhesség már uhnis látszik,ez általában egy hetes késés.
2011. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem csinált ultrahangot, csak megvizsgált, a cisztát kizárta, elvileg a terhességet is, de visszahívott jövőhétre ultrahangra. Ha terhesség lenne uh nélkül is megmondta volna már, vagy nem?
2011. szept. 29. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha kisebb akkor még lehet nincs petezsák,és akkor nehéz.Gondolom azért hívott vissza késöbbre.Vegyél egy érzékeny tesztet,ha késik.És reggeli első vizeletből csináld meg.5 hetesen nálam már látszott a peteszák,de visszahívott,két héttel később,hogy tuti legyen a dolog.Bár nekem akkor már volt három pozitív tesztem.
2011. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia

nekem a 6 héten még semmit nem látott, érzett

betöltött 8 héten, meg már lúdtojásnyi votl a lányom, és már szívverés is volt. Anyáink, ezért mentek 2 kimaradt mensi után orvoshoz, mert akkor már biztosra lehetett érezni tapintással.

2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam 5 hetesen nem látott semmit és nem érzett semmit...
2011. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam, 6 hetesen, és nálam sem látszott semmi, de engem csak uh-val nézett, máshogy nem vizsgált.
2011. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor a lányommal pozitív lett a tesztem elmentem dokihoz. Egy nő vizsgált meg azt mondta szerinte nem vagyok terhes. Mivel az aznapi tesztem is pozitív volt elmentem másik dokihoz és amikor megvizsgált egyértelműen állította, hogy igen feltehetően terhes vagyok. Más a méhszáj olyankor. Rögtön utána elmentem uh-ra de még nem látszódott semmi.

(de csak indokolt estben érdemes nagyon hamar dokihoz menni, amúgy a teszt után érdemes várni egy hetet. Nekem muszáj volt, mert Leiden mutációm van és injekciózni kellett magam azonnal, ahogy a terhesség felmerült)

2011. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ill nem semmi, a petezsák látható volt, de az nem hogy élő e a terhesség, nem volt szívhang.
2011. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nekem másfél hete késik, a tesztjeim viszont negatívak. A doki azt mondta hogy minden rendben van, de menjek vissza uh-ra, de ha a terhességet is és a cisztát is kizárta, akkor miért???vagy lehet h terhesség csak korai???
2011. szept. 30. 07:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2014. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!