Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt pozitív...

A terhességi teszt pozitív lett, de a doki uh-n semmit nem lát egy 1.2x5mm-es szabálytalan folyadéktartalmú kéleten kívül a méhemben. A jobb petefészkemen meg 20x16mm-es hálózatos szerkezetű képlet van. Járt így már vki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
A hálózatos szerkezetű képlet, az a sárgatest, ami a tüszőrepedés után alakul ki, olyan hormont termel, ami megvastagítja a méhnyálkahártyát, hogy a megtermékenyített petesejt be tudjon ágyazódni. Ha nincs megtermékenyítés, akkor a sárgatest visszafejlődik kb 12-14 nap, és megjön a menstruáció. Valószínű te korán voltál, biztosan visszahívott uh-ra 1 hét múlva.
2011. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönömválaszod, de akkor a teszt hogyhogy pozítív lett?
2011. szept. 29. 19:42
 3/41 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a petesejt megtermékenyült, csak olyan fiatal még a terhesség, hogy nem látszik. Ne aggódj, rendben lesz minden. Nekem múlt hónapban volt egy biokémiai terhességem, teszt pozitív, bal petefészekben hálózatos szerkezetű képlet, semmit nem láttak, 3 hét késéssel spontán vetélés. De neked még nem kell így lennie. Mióta késik a menzid?
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Aug.23-án jött meg utoljára.Hát szörnyű lehetett neked!Nagyon sajnálom!Én is sajnos ettől félek!Mert a doki nem lát semmit csak vmi szabálytalan folyadéktartalmú képletet a méhemben 13-as endometriummal.Azóta mi lett veled?Újra próbálkoztok?
2011. szept. 29. 20:04
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekem 14-es volt a nyálkahártya, de sajna nem tudott beágyazódni, és vérzéssel elment. Nagyon akartuk ezt a babát, azóta megint megjött, ez a ciklusom 2. napja. Van 2 gyerekem, úgyhogy nincs nagyon időm gondolkodni. De nem adom fel!
2011. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
De visszahívott még uh-ra ugye?
2011. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn megyek csak meg vagyok ijedve, mert kicsit rózsaszínes barnás folyásom van:-(én is nagyon szeretnék babót, de nekem negyon összetett bajom van.pco.inzulin rezisztencia,hipofízis mikroadenóma.Sajnálom a babás történetét, de a 2 egészséges gyermekedhez gratulálok!:-)
2011. szept. 29. 20:17
 8/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nem lesz baj hidd el, ott van a babád, csak még picurka, azért nem látszik. Mióta próbálkoztok?
2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem lesz semmi baj. A rózsaszínes "folyás" lehet beágyazódásos vérzés is. :) Drukkolok, biztos ott van az a baba. csak korán mentél! Sok sikert!
2011. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzáállást!Holnap kiderül a vérvételből!Szorítsatok kérlek!
2011. szept. 29. 23:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!