Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor milyen állagú...

Beágyazódáskor milyen állagú vér fordulhat elő? Mint a menstruációnál, csak kevesebb?

Figyelt kérdés

Lehet hogy felsértettem magam, mert önkielégítettem, és olyasmi vér jött, mint ami mondjuk hosszas orrfújás után szokott, mikor mondjuk megsérül az orrnyálkahártya, tehát nem olyan "igazi" vér, mint amikor megjön. Ezért érdekel. Amúgy utoljára egy héttel ezelőtt volt szex, és elvileg most kéne peteérésemnek lenni.

Elnézést a hülye hasonlatért, jobb nem jutott eszembe. 21L


2011. okt. 1. 17:12
 1/6 anonim válasza:

Rózsaszín vagy piros?

Én úgy tudom kis mennyiség és nem élénk piros.

2011. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Piros. És keveredik a fehérfolyással, szóval pár kis piros "pötty" a fehérben:D

Tudom, undi, nem tudom máshogy leírni.

Köszi a választ, kicsit megnyugtattál. :)

2011. okt. 1. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha két hete volt szex és most van peteérés, akkor a terhesség kizárva.


Egyébként én úgy tudom a beágyazódási vérzés inkább barnás pecsételő, de nekem 3 gyerek dacára sosem volt, szóval ezt én is csak olvastam...

2011. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amúgy nem lenne nagy baj egy baba, de hát azért még várnék vele. :)

2011. okt. 1. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most van peteeres, attol is lehet veres maszatolas. Nezd meg a babatervezok otthona oldalt, ott nagyon jol le van irva. szia.
2011. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, mindjárt utána is nézek:)
2011. okt. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!