Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a mensimnek, de még sehol sincs. A fejem és a hasam napok óta fáj. Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ezt igy megmondani nagy felelőség lenne, és balgaság is.mondhatni, hogy benne van a pakliba az is.várj még pár napot türelemmel, és ha nem jön meg még mindig, vegyél tesztet és tesztelj.akkor minden kiderül.sok sikert.
2008. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Várj ehy hetet és ha még mindis híre-hanva sincs vérzésnek, vegyél tesztet.Különben nekem is ilyen jelei voltak a terhességnek (fejfájás,ágyéktályi szúrós fájdalom)Üdv :babi
2008. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mérd meg a hődet. nekem mikor terhes voltam mindig fennt volt még napközben és este is
2008. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem erre csak a teszt tudna válaszolni. Nekem annyi bajom van a hő mérésével, hogy előfordult már, hogy késett néhány napot és végig (azalatt a pár nap alatt)37 körül volt a hőm. Én is azt hittem, hogy ez terhességre utal, csak az a baj, hogy utána, mikor megjött egyből leesett a hőmérsékletem. Tehát én úgy gondolom, hogy ha csak simán késik, akkor is magasabb a hő amíg meg nem jön. Ezért szerintem egy kicsit becsapós a hőmérséklet ilyenkor. Viszont, ha veszel egy tesztet, abból nagyobb valószínűséggel tudod meg, amit vársz (vagy nem vársz) Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás, ugyanis azokból a tünetekből, amiket leírtál, még bármi lehet...
2008. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na terhes vagy?
2009. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!