Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kaptam clostilbegyt, amire...

Ma kaptam clostilbegyt, amire az van írva, hogy 2*1. Ez most azt jelenti, hogy naponta 2-t kell bevenni ugye?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert 1 dobozban 10 db van. Na most nekem 2dobozal írtak fel, az 20darab. Az ambuláns kezelőlapomra pedig az van írva, hogy "menses 3-10" adott mennyiség. Tehát akkor 7napig kell szednem, naponta 2 ugye? Az 14 darab. Azt mondta az orvos a receptre, hogy ez 3hónapra lesz elég.


De kérdem én, hogy lesz ez elég? Valamit félreérthettem?

Szerintem felhívom az asszisztenst, gondolom ő megtudja mondani, hogy mire gondolt az orvos.


Szedte már valaki 7napig, naponta 2-szer?


2009. ápr. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
napi 2-szer 1 az kettő vagyis gondolom reggel este de akárhogy számolom a három havi az 28 db lehet h valami nem stimmel???
2009. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam clostit nekem 2x1 kell szedni a ciklus 3.-7. napja között,tehát öt napig igy jön ki a 10 szem.Én három havit kaptam következő hónapban megint ugyan igy kell.Szerintem neked is valahogy így kellene szedni elvileg,de azt már csak te tudod,hogy mondta a doki.
2009. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 ÜVEG CLOSTY AZ 1 CIKLUSRA VONATKOZIK!! A Menses 3. napjától reggel és este 1-1 szem egészen 5 napon keresztül!! a 7 napot elírta a nővérke!! :) ÉS AZÉRT KAPTÁL KÉT ÜVEGGEL, MERT KÉT CIKLUSON ÁT KELL SZEDNI!! EZ BIZTOS!


nekem a terhességi ultrahangot írták el tegnap.. 30 hetes helyett 37 hetes vagyok!! :) és csak 2,5 hónap múlva szülök! -hát ennyit a nővérekről!

2009. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)! Tegnap hívtam a nővért, de akkor már nem volt bent az orvos, úgyhogy ma újból hívtam a nővért, hogy akkor mára sikerült-e megálmodnia az orvosnak a dolgokat. Igazatok volt, a 3. naptól kell szednem napi 2 szemet, egészen a 7. napig.

Remélem segíteni fog nekünk, és nem sokára arról számolhatunk be, hogy babásak vagyunk:)).


Majd megírom, hogy mi lesz az eredménye:)!

2009. ápr. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!