Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az együttlét után 2-szer...

Ha az együttlét után 2-szer is megjön akk igaz nem vok terhes?

Figyelt kérdés
Az együttlét alatt azt értem h ha lefeküdtem valakivel :) (válaszokat előre is köszi )
2011. okt. 3. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Lefordítaná valaki? Sajnos nem értem a pi.csa nyelvet.


Drága bogárka, örök érvényű alaptétel, hogy előbb tanulj meg írni, olvasni, egy mondatot megfogalmazni, és utána tanulj meg baxni és xopni.

Sokkal kevesebbet fogsz idegeskedni te is, meg mi is.

2011. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pff szánalmas vagy! Talán nem érted a rövidítéseket? na de mind1 ...Kímélem magamat az ilyenektől!!! Csak rendes válaszokat szeretnék kapni de egyből letámadnak :(( de ebböl most itt ne legyen veszekedés ://
2011. okt. 3. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg így van, de gyakorlatilag hallottam már olyat, akinek a terhesség első hónapjaiban volt menstruációja. De az azért ritka.
2011. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sógornőm pontosan ilyen kis buta, 19 éves liba mint te, és ő sem tud helyesen írni! A rövidítésekkel én is ugyanígy állok, ahogy az első válaszoló! Egyébként az nagyon ritka, hogy valakinek megjöjjön a terhesség ellenére. Ilyenkor általában sokkal kevesebb a vérzés, más állagú, rövidebb ideig tart! De ha nem vagy benne biztos, miért nem csinálsz egy tesztet? A DM-ben van 500 forintért...ha kitelik a zsebpénzedből, mert ezek szerint gumira és fogamzásgátlóra sajnálod a pénzt! És ezt a sógornőmnek is elmondtam, de ő mosolyogva azt mondta, "mi vigyázunk!" jah persze! Mi van ezekkel a fiatal lányokkal? És hol vannak ilyenkor a szüleik?
2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Valóban kicsi az esélye, de ha gyanakodsz, csinálj tesztet!


Amúgy kedves válaszolók! Nem értem miért kell leoltani és kioktatni a másikat! Erre szerintem q*rvára nem kiváncsi senki!

2011. okt. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló :))))))
2011. okt. 4. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!