Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozzunk a babával, vagy...

Próbálkozzunk a babával, vagy várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdés hogy szerintetek belevágjunk e a baba project-be,ha én 20éves egyetemista vagyok,a barátom idősebb nálam megbízható(jól fizető)állása van és szeretne már nagyon babát csak azt nem szeretné,hogy abbahagyjam a tanulmányaimat.Én meg kb 2éve nagyon vágyom egy picire,már azon a szinten vagyok majdnem egész arra gondolok,hogy milyen lenne ha...Nagyon szeretném és az egyetemet pedig folytatnám levelezőn,ha összejönne.Szerintetek abbahagyjam a gyógyszert és ha akar,akkor majd jön,vagy várjak még pár évet és utána kezdjük a próbálkozást(bár nem tom hogy hogy tudnám magam lekattintani a témáról)


2011. okt. 4. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezd be előbb a sulit, hidd el, nem fogod megbánni.
2011. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 éves vagyok párom 24 és most kezdtünk el a baba projekttel,és alig várjuk a babát páromnak van stabil munkahelye,én már több mint fél éve szeretnék babát,párom most ment bele.ha szeretnél szívesen beszélek veled privátban is. :)

2011. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atroposz ***** válasza:
Én 2009-ben szereztem szakmát rögtön abban az év szeptemberében esti gimibe jártam.Közben 2010 augusztusától dolgoztam.Jövő májusában végzek,márciusban szülök.Most októbertől táppénzen vagyok (van időm tanulni). Már most azon gondolkodom ,hogy baba mellett hol tanulhatok tovább.Nekem kellett dolgoznom ,hogy önbizalmam legyen és büszke voltam arra is hogy eltudtam tartani magam ,fizetni a rezsit még ha a férjem jobban keres is. 21 éves 18+3 h
2011. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!Ezzel most azt szeretnéd mondani,hogy érdemes babát vállalni suli alatt,vagy azt hogy csak munka után?:)

19éves örülnék ha írnál privit.:)

2011. okt. 4. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!én 21 vagyok!mi is most állapodtunk meg abban a párommal h belevágunk a baba projektbe. én 12 juni-ban végzek és utána jönne a féléves gyakszim és az államvizsga! remélem menni fog minden ahogy elterveztük! Kitartást nektek is csajok!:)aztán majd ha úgy van írjatok h sikerült e!:)
2011. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!