Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció késés oka lehet...

A menstruáció késés oka lehet ciszta? Ha mondjuk 14 napja késik és a teszt negatív akkor gondolhatok cisztára is?

Figyelt kérdés

Mit javasoltok, menjek el orvoshoz a héten? Amikor legutóbb voltam nődokinál azt mondta sok az éretlen tüsző és meg is mutatta őket. Sok kis pötty. Erre felírta a clostit az igen hülye és én meg igen hülye be is vettem. Na azóta sem jött meg a menstruációm.

Lehetséges, hogy cisztás lettem a clostitól?


2011. okt. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza. Szerintem a gyógyszer miatt van, nem pedig a ciszta miatt.
2011. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket az orvosokat. Agyba-főbe gyógyszereznek normális kivizsgálás nélkül...

Ha teheted, szerintem keress egy másikat, aki kideríti, mi a problémád.


Legjobbakat!

2011. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy félek :(

Annyira szeretnék babát és most megint nem jött össze. Voltam endokrinológusnál, a héten kapom meg az eredményt. Remélem minden rendben lesz. :(


Köszi a válaszokat. Keresek másik orvost.

2011. okt. 4. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:

az orvos javasolta a bromocriptint és most azt szedem.

azóta se jött meg a menstruációm.

a hőm 1 hete 36.9.

mi ez, mi történik a testemmel?

jövőhéten megyek nődokihoz.

2011. okt. 7. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj
2011. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a hőd felment az alaphő fölé, akkor volt pé. Nekem is sok kis ciszta van a petefészkemben (PCO), de ettől még kb 40 naponként sikerült egy petét érlelnem. Szerintem ha egy hét múlva még mindig fent lesz a hőd, akkor tesztelj. Viszont, ha nem méred rendszeresen lehet, hogy alapból ilyen magas a hőd, akkor viszont az endokrinológus papírjából ki kell derülnie, hogy miért.
2011. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!